85% тіла у опіках, потужний удар струмом і сльози на очах: маленький хлопчик витримав таке, що не під силу дорослому – Бог почув його

Сім’я давно вважалася неблагополучною і хлопчик очікувано залишився один

У Первомайську Миколаївської області батьки відмовилися від сина, який дивом вижив після удару струму в 27 тисяч вольт. Останні три роки Саша Тишков живе в Первомайській багатопрофільній лікарні, про що повідомляє “КП в Україні“. Для хлопчика облаштували окрему кімнату, в якій є телевізор, диван і стіл для занять уроками. З ним займаються викладачі з місцевої школи-інтернату.<

<У повідомленні йдеться: “От тільки навчання дається йому важко: постраждалі від опіків пальчики насилу утримують ручку. Говорити хлопчисько теж не може – заростає катетер в горлі”. Як стало відомо, колосальний удар струмом хлопчик отримав в жовтні 2015 року, коли вліз в трансформаторну будку на залізничному перегоні. В жахливому стані його знайшов старший брат Ігор, при цьому пошкодженими виявилися 85% шкірного покриву.


Саша Тишков

У виданні написали: “Але дитина в цій боротьбі показала себе як герой. Тоді ще шестирічний хлопчик пережив кому, десятки операцій, терпів виснажливі процедури і сам боровся за своє життя. Волонтери, які допомагали родині ліками і грошима, дивувалися стійкості маленького чоловіка. Адже до тілесного болю додався ще й душевний. Майже відразу ж після того, що сталося, мати Сашка кинула його. Побула з ним лише пару днів, потім вийшла з лікарні, нібито в банк крові, і більше не повернулася. Жінку так і не знайшли”.

Після такого вчинку вся турбота про дітей – а їх, окрім Саші у його батька ще четверо, залишилася на чоловікові, якому довелося звільнитися з роботи. Однак впоратися йому з цим не вдалося і в січні 2018-го суд позбавив Сергія Тишкова батьківських прав. Сашко залишився в лікарні один, а його сестер і братів визначили в інтернати. В даний час маленькому пацієнтові шукають нових батьків.


Саша Тишков
В секторі опіки розповіли: “Саші потрібні гроші на лікування, де саме його будуть лікувати – визначать лікарі. Зараз на його рахунку – 300 тисяч гривень, зібрані волонтерами та небайдужими мешканцями. Але медики кажуть, що цього вистачить тільки на оплату проживання та харчування за кордоном, а на лікування ще потрібно немаленька сума. Час йде, встановлений в горлі Саші катетер заростає, хлопчик не розмовляє, тільки шипить”.

джерело