Екстрасенси викликали Вангу з того світу: дух провидиці застеріг Україну

Про Донбас, засуху, кінець світу, Путіна та багато іншого
Болгарська провидиця Вангелія, або як її називали у народі баба Ванга, за життя збирала біля свого невеличкого дому, котрий тепер став музеєм, цілі натовпи людей
>Пророцтва Ванги про Україну та світ 

Будинок-музей Ванги

Хворі, знедолені, розчаровані та просто авантюристи з різних куточків світу мчали, аби отримати пораду, настанову і допомогу. Траплялося так, що навіть ночували тижнями у дворі – до віщунки просто не підступитися, тому терпляче чекали цілими родинами. Нещодавно екстрасенси з України та інших держав зважилися на страшний експеримент, у який навряд чи повірять скептики.

Будинок-музей Ванги
Будинок-музей Ванги

Вони звернулися до духу покійної провидиці, аби дізнатися, що чекає на нашу державу та світ зокрема у 2019 році. Розшифрувати її останні слова мало кому вдавалося правильно. Але судячи з історії, Ванга ніколи не помилялася – згадати б попередження про світові теракти та падіння телевеж, незалежність України.

>

Навіть вихід Британії з ЄС вона бачила задовго до того, як про нього почали говорити, дослівно: “розкол прийде туди, де його не чекають”

Будинок-музей Ванги
Будинок-музей Ванги

Екстрасенс із Великобританії, котра була поруч із Вангою в її останні дні та отримала в дарунок волосся провидиці, аби допомагало бачити долю, спеціально приїхала до України, аби влаштувати спіритичний сеанс.
>Будинок-музей Ванги
Будинок-музей Ванги

Як виявилося, Ванга вірила у Томос, ще коли про нього навіть не натякав Філарет:

“Благословення прийде з Нового Риму (так називають Константинополь у високих релігійних колах) і всі визнають їх духовну перевагу”.

Будинок-музей Ванги
Будинок-музей Ванги

Окрім неї взялися задати питання Ванзі й інші. Виявилося, що на спіритичному сеансі вона попередила про руйнування традиційного фінансового укладу України. Гроші, до яких ми звикли, можуть зникнути в одну мить. Що це? Прогноз для ринку криптовалют чи застереження про падіння гривні? Так чи інакше, у цьому плані треба бути готовим до змін.

Провидиця ВангаПровидиця Ванга
Крім того, один із ключових органів світу, Європейський суд, підніме важливі кримінальні справи, котрі можуть вплинути не тільки на хід історії, а й на життя українців. Не виключено, що провадження стосуватимуться Росії та режиму Путіна.

Найбільше налякали слова Ванги не про політику, а природу:
Провидиця Ванга< >Провидиця Ванга

“Вода…вода.. скільки разів вже говорила? Вода стане дорожча за золото і дуже скоро”.

Це можна трактувати у двох ключах: подорожчання самих ресурсів як комунальних послуг і нестача води взагалі. Ні для кого ні секрети, що ми, як і інші країни, не раціонально використовуємо воду. Прогнози лякають – Земля не витримає такого виснаження і коли станеться чергова засуха ніхто не знає.

Кінця світу українцям не обіцяли, він буде, але дух Ванги бачить його значно пізніше:

“Скоро? Ні, не скоро. Ще Сирія не впала”.

Ймовірно, це натяк на війну та війська Путіна, котрі з дозволу Асада базуються там.

Говорила Ванга і про Донбас, принаймні так розшифрували її слова екстрасенси:

Провидиця ВангаПровидиця Ванга

“Війна – це виклик часу. Така доля жити вам у ньому. Живіть гідно”.

Справедливості заради варто зазначити: передбачення Ванги досить розмиті, вона рідко вдавалася до конкретики, тому цілком реально, що можуть мати інші, невідомі нам значення.

Дивіться: екстрасенси звернулися по допомогу до Ванги

джерело