Голова Нафтогазу Коболєв збожеволів через мільйонні премії і готує пекло для українців

Премій керівника “Нафтогазу” звичайному українцю вистачило б на половину життя, але Коболєва це не зупинило

Не встиг очільник “Нафтогаз України” Андрій Коболєв отримати чималу премію (207 мільйонів гривень), як вже почав видавати один за одним скандальні рішення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив юрист Михайло Шнайдер. Він вважає, що цього разу чиновник просто перевершив самого себе.
Україна без світла і тепла

Вчора Коболєв публічно заявив: його підприємства готові відімкнути від газопостачання 129 населених пунктів, а це на хвилиночку стосується 16-ти областей України. Це в тому випадку, якщо державні регулятори не передбачили в тарифі на блакитне паливо для кінцевих споживачів використання ресурсів мереж НАК “Нафтогаз”:


Коболєв заявляє, що його компанія є власником об’єктів газорозподільних систем сукупною вартістю 588 мільйонів гривень. І хоче отримувати плату за експлуатацію цих мереж нарівні з державою. Незважаючи на мільярдну премію і багатомільйонну зарплату, Коболєв готовий залишити без світла, гарячої води і тепла сотні міст і сіл. Заради власних прибутків, він буде всіма можливими способами домагатися підвищення тарифів. Адже чим більше цифри в наших платіжки, тим заможніше стає Андрюша. І його зовсім не цікавить, що українцям просто нічим платити”, – зазначає Шнайдер

На думку юриста, зараз українці постали перед вимушеним вибором: заплатити комуналку, чи купити продуктів родині, і це не жарти. Втім, “Він живе в іншій реальності. У розкоші і багатстві, де немає бідності і убогості. Я раджу Андрію: спустися з небес на землю. Терпіння українського народу не вічне”, – підсумував експерт.
Дивіться: Наглядова рада “Нафтогазу” преміювала своїх працівників на півмільярда гривень

Премії “Нафтогазу”: кому, скільки і за що?

Як відомо, глава правління Національної акціонерної компанії (НАК) Нафтогаз України Андрій Коболєв і головний комерційний директор Юрій Вітренко отримали $13,9 млн з премій компанії за перемогу в Стокгольмському арбітражі арбітражі над російським монополістом Газпром.

За їхніми даними, Коболєв отримав 207 млн грн ($7,9 млн). Вітренку виділили 130 млн грн ($6 млн).

Свого часу Наглядова рада Нафтогазу підтримала виплату бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі. Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (у цьому випадку – $4,56 млрд). Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі $45,6 млн.

Дивіться: За що працівники “Нафтогазу” отримають $46 мільйонів премій?

джерело