Молодик 6 березня: що категорично не можна робити

Кожен Молодик унікальний по енергетиці, і 6 березня 2019 року Новий Місяць внесе свої корективи в плани людей. Провести цей день максимально комфортно допоможуть рекомендації астрологів

Що не можна робити в молодий Місяць

В цей Молодик не варто займатися фінансовими операціями чере ризик втратити накопичення або стати жертвою обману. Енергетика ретроградного Меркурія в цей час буде негативною, тому купувати техніку, особливо дорогу, астрологи не рекомендують. Ймовірність придбати підробку, товар за завищеною ціною або неналежної якості дуже висока.

Угоди, що стосуються нерухомості, під час союзу Нового Місяця і Знака Риб теж будуть не кращим рішенням. Енергетика стихії Води не благоволить купівлі землі, будинку, квартири. Кошти можуть витікати крізь пальці”.

Сьогодні не можна діяти напролом, ігноруючи попередження і знаки долі. Необдумані дії і навіть слова можуть завести в глухий кут.

;Фахівці з біоенергетики не радять давати гроші і речі в борг 6 березня. Вважається, що навіть позичивши сіль можна притягнути у своє життя фінансові проблеми.

Молодий місяць у Рибах 6 березня буде прекрасним і позитивним днем, якщо з самого ранку налаштуватися на позитивну хвилю і твердо вірити в те, що будь-які перешкоди на шляху допомагають стати сильніше і заслужити гідну нагороду. В цю добу можна сміливо загадувати бажання, і вони здійсняться.

джерело