НІХТО не замислювався над запитанням: — А на який термін, ми нині обираємо президента? Скажете на 5 років!!! Жорстоко помиляєтеся!, — Пилипчук

Володимир Пилипчук
Ніхто в Україні… Повторюю – НІХТО чомусь не замислювався над запитанням :- А на який термін , ми нині обираємо президента?

Скажете – що за абсурд? Є Конституція в якій чітко вказано – на 5 років!!! А я скажу- жорстоко помиляєтеся! Бо термін фактичного функціонування новообраного президента залежатиме від того – КОГО ви оберете на цю посаду 21 квітня… а не від «норми Конституції»…

-Якщо обраним буде Порошенко, то це – мінімум ще на 20 років правління його самого і його компаньйонів!
Вибачайте, але щоб не бути голослівним я маю скурпульозно деталізувати цей висновок!

-Порошенко, за натурою диктатор! Порошенко в Україні, в парламентсько президентській республіці настільки укріпився, що узурпував судову владу, яка за Конституцією має бути незалежною – третьою гілкою влади. Прокуратура, яка має бути незалежною від будь-якого незаконного впливу, тиску, втручання і керується у своїй діяльності лише Конституцією та законами України – бути такою перестала в зв’язку з призначенням її очільником КУМА! СБУ підпорядкована президенту – за Законом, Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України.

Уряд фактично став придатком до президента. ЦВК сформована з «прихильників президента. І Порошенко, шляхом цього адмінресурсу і судів – визначатиме «переможців» на наступних парламентських виборах – тобто матиме «кишеньковий» парламент, а відповідно – і Уряд! В наступному Уряді непослушного міністра внутрішніх справ типу Авакова – вже не буде! Буде послушний Порошенкові! Тобто МВС – буде ним «підім’яте» повністю. І тоді «Майдани», стануть такими ж неможливими, як і в росії!

– А далі буде або:
А) російська «модель передачі влади» -Модель «рокіровок!» В 2024 році президентом на п’ять років стане той, на кого вкаже перст Порошенка (типу Кононенка, чи згодом «виправданого» Гладковсько-Свинарчука). А Порошенко стане прем’єром, який за діючою Конституцією (на відміну від російської) має більш високий обсяг повноваження , ніж президент. А в 2029 році почнеться нова десятирічна ера «президента Порошенка» аж до 2039 року.

Б) білоруська модель незмінності влади – коли в Конституції зніматиметься обмеження п’ятирічним терміном перебування на посаді президента!
– Непрямим підтвердженням таких моделей «передачі влади» є заяви «видатних представників» Партії Регіонів -Єфремова і Чечетова, які анонсували, що «..ми прийшли до влади мінімум на 20 років». НЕ встигли і не зуміли. А Порошенко – і Зуміє і Встигне, якщо нині руками “двотурових” відбудеться його “друге пришестя”! Далі – буде пізно,,. Порошенко – один з ідеологів і засновників ПР, аналізатор краху ПР і «визнаним» не лише «подовжувачем традицій» папєрєдніков, але й автором суттєвого їх ієзуїтського «вдосконалення»…

– Якщо ж стане президентом Зеленський і покаже, що він не здатний навести лад, то терпіти його п’ять років не буде ніякого сенсу. І він – або мусить піти з посади сам (якщо виявиться поряднішим Порошенка) , або за допомогою «майдану», бо він не здатний буде на перших порах укріпитися до нинішнього рівня нинішнього «гаранта»… Не встигне настільки узурпувати владу, щоб не допустити “майдану”!
-І взагалі – Українцям слід рішуче змінювати владу, не очікуючи закінчення її повноважень, якщо на протязі першого року її «владарювання» виявиться що вона або «не кує й не меле», або проявить кримінальні нахили!

-Якщо ж Зеленський стане вдалим президентом завдяки відповідально підібраній команді професіоналів, то в нього відкриється перспектива й ….на другий термін

ВИСНОВОК – Обираючи президента, ви обираєте те, чого самі бажаєте з вище описаного…

джерело http://puer.org.ua/