Нусс: я Вас запевняю, що єдиний спосіб зберегти державу – це проголосувати за…

Вибори президента України в березні 2019 го – це вибір між геополітичним орієнтиром України на користь членства в Європейському Союзі та НАТО і спробою реваншу проросійських сил і проросійських кандидатів. Як передає  replyua.net , таку думку в своєму блозі висловив популярний український політичний експерт Павло Нусс.

За його словами, мова не про те, подобається комусь з українців особисто чинний президент Петро Порошенко чи ні.

Питання стоїть інакше: бути українській державі чи ні, саме так, тому що Росія анітрохи за п’ять років не відмовилася від своїх пріоритетів – повернути Україну в зону свого впливу, повернути нашу країну під свій контроль, відіграти за допомогою свої пішаків все назад.

Павло Нусс підкреслює, єдиний спосіб зберегти державність – це знову проголосувати за Петра Порошенка, який в найскладніший момент української історії зберіг незалежність української держави, посилив її обороноздатність, забезпечив міжнародну підтримку України, він не зрадив своїх виборців.

Події, які ми пережили за останні роки, показують, що президент Порошенко – єдиний, хто здатний протистояти Путіну і зберегти українську державу.