«Ох і ї**нько!»: українці відповіли політологу Порошенка Березовцю на жарти про Нотр-Дам

У мережі бурхливу обговорюють «гумориста» чинного президента Петра Порошенка

Українці бурхливо коментують цинічний «жарт» політтехнолога та  ведучого телеканалу «Прямий» Тараса Березовця щодо «причетності» до пожежі в Соборі Паризької Богоматері кандидата у президенти Володимира Зеленського, який днями побував у Франції на зустрічі із Еммануелем Макроном.
  Володимир Зеленський на зустрічі у Парижі
Відповідний коментар він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«ВЗАГАЛІ МАКРОНУ ПОЩАСТИЛО, ЩО ПІСЛЯ ПРИЇЗДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗГОРІВ УСЬОГО ЛИШЕ СОБОР ПАРИЗЬКОЇ БОГОМАТЕРІ. А МІГ І ЄЛИСЕЙСЬКИЙ ПАЛАЦ СПАЛАХНУТИ», — НАПИСАВ БЕРЕЗОВЕЦЬ.

Українці відреагували на допис журналіста Порошенка численними гнівними коментарями.

«ВИДАЛИТИ І ВИБАЧИТИСЯ», «БЕРЕЗОВЕЦЬ, ПІСЛЯ ТАКОГО НЕ ОДНА ПОВАЖАЮЧА СЕБЕ ЛЮДИНА НЕ ПОДАСТЬ ВАМ РУКУ», «ПАНЕ, У ВАС НЕМАЄ МІЗКІВ, І ГІДНОСТІ — ТАКОЖ», — ПИШУТЬ РОЗЛЮЧЕНІ КОРИСТУВАЧІ.

Нагадаємо,  кандидат у президенти України Володимир Зеленський шокований тим, що у Франції загорівся Собор Паризької Богоматері.

Своїми переживаннями політик поділився в Instagram.

«НОТР-ДАМ — ЦЕ ЦІЛИЙ ВСЕСВІТ. ЦІЛИЙ ПЛАСТ СВІТОВОЇ КУЛЬТУРИ, СТВОРЕНИЙ БАГАТЬМА ПОКОЛІННЯМИ. ПРОСТО НЕСКІНЧЕННО ШКОДА, ЩО МИ ЙОГО ВТРАЧАЄМО. МОЇ СПІВЧУТТЯ ПРЕЗИДЕНТОВІ МАКРОНУ, ВСІМ ФРАНЦУЗАМ, ВСІМ ЛЮДЯМ, ЯКІ ЦІНУЮТЬ СВІТОВУ КУЛЬТУРНУ СПАДЩИНУ. ШОК І БІЛЬ ДЛЯ ВСІХ НАС», — ПІДПИСАВ ФОТОГРАФІЮ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.