У 1987 цю дівчинку вuкрали з лікарні. Але колu вона виросла сама розплутала своє вukрадення!

Наше життя сповнене різних випадковостей і непередбачуваних речей. І хоч доля до нас не завжди прихильна іноді бувають приємні винятки. Наша історія – яскраве тому підтвердження.

Ця історія бере початок в далекому 1987 році, коли американка Джо Вайт принесла в місцеву лікарню свою маленьку дочку з гарячкою. Кароліні ще не було й місяця.

Джо дуже боялася залишати дитину одну, але потрібно було провести деякі аналізи, щоб з’ясувати що сталося. Дівчинку забрали.

І тоді сталося найстрашніше. До лікарні під виглядом медсестри прокралася невідома жінка і викрала маленьку Кароліну.

Викрадачкою виявилася жінка на ім’я Енн і вона відвезла дитину далеко від рідного дому в інший штат.

Батьки Кароліни кілька місяців намагалися знайти свою дочку, пропонували величезну нагороду, підключили всілякі служби до пошуків, але так і не знайшли свою дочку. Кароліна зникла на довгих 23 роки.

Джо з чоловіком тільки те й робили, що молилися і сподівалися, що вона жива.

Їх молитвами судилося збутися. Їхня донька була жива, і в один прекрасний день вона повернулася і розплутала власне викрадення.

Коли Кароліні (але крадійка назвала її Нетті) виповнилося 16 років вона задумалася про своє походження. Вона зовсім не була схожа на своїх родичів. Тим більше вона завагітніла і щоб пізніше оформити всі документи на свою дитину їй потрібно було власне свідоцтво про народження.

Її мати відмовила давати його, тому Кароліна сама вирішила пошукати і знайшла потрібний документ. Коли вона прийшла в органи опіки з’ясувалося, що папірець насправді підробка.

Тоді Енн зізналася їй, що вона їй не рідна, але її біологічна мати просто відмовилася від неї.

Ще через 7 років Кароліна знайшла в Мережі начерк дитячої фотографії та приблизну зовнішність зниклої багато років тому дівчата. Вона впізнала себе.

Після вона знайшла контакти своєї біологічної мами і подзвонила їй. Вони зустрілися, поспілкувалися і провели ДНК-експертизу, яка підтвердила, що Джо Вайт справжня мама Кароліни. І вона не кидала дочку, а її просто вкрали.

Через 23 роки мама і дочка вперше зустрілися і возз’єдналися. При зустрічі вони не стримували сліз. А ось викрадачку засудили і зараз вона відбуває 12-річний тюремний термін. Ось що значить чекати і вірити в чудеса.