“У мене рак”: Яніна Соколова приголомшила правдою, яку довго приховувала

Українська журналістка Яніна Соколова зізналася, що в неї виявили рак

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook та опублікувала фото, як виглядає зараз.

    «Сім місяців тому я дізналася, що у мене РАК. За 7 місяців я його ПОБОРОЛА», – написала Соколова, повідомивши, що проходила лікування в Україні.

За цей час вона пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапії, як наслідок, втратила волосся, брови, вії.

За цей же час телеведуча створила 30 ефірів Рандеву з Яніною Соколовою та КІНО з Яніною Соколовою, 20 випусків Вечер с Яниной Соколовой, здобула 2 срібні кнопки Youtube , провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійні курси у Screen School, видала книгу Шевченко на кожен день, зіграла у театрі і у кіно та спродюсувала фільм про армію WE ARE SOLDIERS, який скоро вийде у прокат у Парижі.

    «За ці 7 місяців я зрозуміла що таке справжня дружба, любов і жертовність. І те, що наше суспільство НЕ ГОТОВЕ співіснувати, а держава не завжди готова надати прийнятні умови життя і лікування для таких як я. За статистикою в Україні 1 мільйон хворих на рак. Я повторю ще раз: 1 мільйон! Тобто приблизно кожен 42 в Україні хворіє на цю жахливу бацилу», – пише Соколова.

Вона додала, що в суспільству нема належного ставлення до онкохворих.

«Для середньо статистичного українця лиса людина з ознаками ослабленого організму – живий труп. Зіпсований матеріал. Сміття, яке не варто прибирати, бо все одно зігниє. Рак не обирає. Він нищить всіх. Незалежно від того слюсар ти чи відома телеведуча. Суспільство йому допомагає нищити. Я все це пережила на собі».

  Після перенесеного захворювання Яніна Соколова вирішила допомогти українцям, хворим на рак. З цією метою разом з командою вона створила мультимедійний проект «Я, Ніна».

«Ви не побачите там стомленої приреченості і жалю.  Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові. Так, саме любові. Бо порятунок від раку – це любов. ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ МОЖНА ТУТ http://yanina.life/film», – йдеться у повідомленні.

«Цінуйте кожен день. Живіть на повну! Перевіряйте власне здоров’я регулярно! Любіть цей світ і зробіть життя таким, за яке варто боротися», – підсумувала Яніна Соколова.