Вибух в Києві: ціллю був зовсім не Мосійчук

Під час вибуху в Києві 25 жовтня загинули колишній співробітник МВС України Михайло Мормиль і старший сержант поліції Руслан Кушнір. Останній був охоронцем нардепа Ігоря Мосійчука.

Про це повідомляє прес-служба МВС в Facebook. У відомстві надали більш детальну інформацію про загиблих.

“Підполковникові міліції Михайлу Мормиль було всього 36 років. Він закінчив Національну академію внутрішніх справ у 2003 році. Працював слідчим відділу Шевченківського райвідділу. З 2006 року працював в МВС. Неодноразово заохочувався відзнаками міністерства. До 2015 року був співробітником Юридичного департаменту МВС. Після звільнення займався приватною юридичною практикою. Михайло Мормиль став випадковою жертвою теракту. Він повертався додому, коли стався вибух “, – описали трагедію в Міністрества.

31-річний Руслан Кушнір проходив службу на посаді поліцейського полку поліції особливого призначення міста Києва. У нього залишилися вагітна дружина і маленька дитина.

Користувачі соцмереж припустили, що метою невідомих організаторів вибуху міг бути зовсім не нардеп Мосійчук, а підполковник Мормиль. У коментарях пишуть, що на відео з камер спостереження видно, як перехожий чоловік був найближче до моторолеру в момент вибуху.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, в лікарні помер другий потерпілий під час замаху на нардепа Мосійчука.

Джерело Знай.ua