Запам’ятайте! Ненависть до Порошенка у народу така, що будь на місці Володі Баба Яга, проголосували б за неї!»- українка…

Калина Київська

Щоб ви ,пaдл.ки,на Зе не писали,запам’ятайте! Ненависть до пороха у народу така велика,що будь на місці Володі Баба Яга,проголосували б за неї! Тому,хоч повсирайтесь! Штани вам прати!!!

Не розумію позицію деяких патріотів…»Мого кандидата не вибрали,то самі далі і гребіть.»…????Любі мої! А ви де збираєтесь жити після виборів??? В Кончі??? Не ту ж кашу будете їсти???

Зараз потрібно піднятись над своїм «его»,якщо вам болить Україна і проголосувати за Зеленського не тому,що ви його обираєте,а тому,що кожний голос в його користь це набат по Порошенку! Інших ричагів у нас на даний час не має! Заради пам’яті загиблих і во ім’я тих,кому збережете життя,прибравши диявола!

Любі відмазки- це гординя і жаба,яка не дає вам піднятись над своїми амбіціями,щоб зрозуміти і відчути,що Україна понад усе!!!!!

Доводьте свою любов до неї справами,а не балаканиною! Маски зірвані!!!!

Не дай Бог у пороха буде більше голосів- провина ляже на тих,хто включив гординю і тупість! Потім розкажете,як далі жити!!!!

Джерело