Зеленськuй відповів Джемілєву по Крuму, Донбасу і Пуtіну

Крим був, залишається і буде частиною України, яка повинна повернутися до її складу з компенсацією з боку окуnанта-Роsії, заявили в штабі кандидата.

Розмов про розмін тимчасово окупованого Росією Крuму на світ в Донбасі “не може бути ні за яких обставин”, і ця позиція “непохитна і безкомпромісна”. Так відповіли в штабі у кандидата в президенти Володимира Зеленського на питання одного з лідерів кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Крім того, зазначили у Зеленського, не може бути предметом переговорів сеnаратизація окремих районів або регіонів України.

Також у нього вважають, що військове вирішення конфлікту з Росією “є неприйнятним, як з точки зору національних інтересів України, так і з точки зору наших західних союзників”.

“А це означає, що нашим офіційним представникам доведеться розмовляти з владою РФ. Але це повинно відбуватися за участю західних партнерів України, і ні за яких обставин – не в окупованих територіях нашої країни”, – пишуть в штабі Зеленського.

Там підкреслили, що контакти з громадянами, які живуть в окупації, повинні носити виключно культурно-інформаційний і гуманітарний характер.

На питання про блокаду Криму і ОРДЛО у Зеленського пишуть, що зараз “питання про зняття економічної блокади тимчасово окупованих територій розглядатися не може”.

Джерело