Білий дім закликав Джонсона негайно поставити на голосування допомогу Україні

Якщо Сполучені Штати не нададуть Україні достатню допомогу, то вона продовжить втрачати свої території. /tsn.ua

Про це заявив радник Білого дому з питань комунікацій у сфері національної безпеки Джон Кірбі, інформує Голос Америки.

“У них закінчуються боєприпаси, ситуація дуже складна. Я не передбачатиму, що вони програють війну в якийсь конкретний день, але вони, безперечно, втрачають територію, яку вони вже відвоювали в росіян, тому що вони не можуть, вони не можуть відбити їхніх атак”, — заявив представник Білого дому.

Цього ж дня президент Джо Байден зустрівся із лідерами Конгресу та закликав їх діяти, щоб уникнути “жахливих наслідків бездіяльності” щодо України. Після зустрічі з президентом спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що питання допомоги Україні вирішать “своєчасно”, а пріоритетами для США є захист кордону та забезпечення роботи уряду.

Коментуючи слова спікера Джонсона, Кірбі наголосив: питання допомоги для України — невідкладне.

“Говорячи про “своєчасну” допомогу, що ви маєте на увазі? Для українських солдатів на передовій, “своєчасно” означає зараз. Доки ми поверталися з вихідних, росіяни почали захоплювати нові міста та села в Україні. Вони просуваються, це не заморожений конфлікт”, — нагадав він.

Кірбі закликав Джонсона підтвердити свої слова діями та негайно поставити на голосування законопроєкт про допомогу Україні.

Поділись з друзями...