Гордон “розмазав” Медведчука “по стіні” Кремля, журналісти “112 Україна” не на жарт рознервувалась (Відео)

Відомий український журналіст Дмитро Гордон в ефірі скандального телеканалу “112 Україна” відверто висловився про кума президента РФ Віктора Медведчука. Заява Гордона ввело в ступор журналістів проросійського каналу

В кінці серпня  Гордон дав інтерв’ю “112 Україна”, господарем якого став одіозний прихильник Путіна Віктор  Медведчук . Там він висловився досить  відверто про особу політика, підтвердивши, що знає, хто справжній власник скандального телеканалу. “Нещодавно дізнався, що господарем” 112 Україна ”  став Віктор Медведчук.

А до цього мені говорили, господарем був чи то (Віталій) Захарченко (колишній міністр МВС України), то чи (олігарх Сергій) Курченко”, – розповів журналіст, уточнивши, що обидва зараз знаходяться в Москві в бігах за злочини проти українського народу. Гордон підкреслив, що не має ілюзій щодо особистості кума Путіна.

“Для мене Віктор Медведчук – це одно Володимиру Путіну. Це представник Путіна в Україні. Це людина, яка ототожнюється для мене з” русскім міром “. Для мене політична діяльність цієї людини і його погляди неприйнятні. Це не проукраїнські, а проросійські погляди. Його позицією я обурений до глибини душі. У мене є ненависть і до держави-агресора, і особисто до Путіна “, – висловився відверто Гордон. Він підкреслив, що, з його слів, Медведчук  зробив серйозну помилку, розкривши свою позицію публічно.

“Він дуже помилився, увійшовши в партію” За життя “Рабиновича. І тепер всі знають, що Рабинович – проект Медведчука. Це потопило і проект” За життя “і самого Рабиновича”, – зазначив Гордон. Журналіст попередив телеглядачів про те, що його заява, швидше за все, обернеться рішенням “112 Україна” взагалі прибрати його з ефірів. Однак цей факт його не злякав. Примітно, що заяву Гордона викликало нервовий кашель у ведучої. Її напарник взагалі впав в ступор.

Джерело

Поділись з друзями...