Лиса Наталія Могилевська шокувала своїм вчинком… Shparyna 3 Червня, 2021 5:55 pm

Відома українська співачка і продюсерка Наталія Могилевська здивувала своїм виглядом, несподівано показавшись зі лисою головою.

На своїй сторінці у соцмережі Інстаграм, де на неї вже підписано понад 1,3 мільйона читачів, Наталка Могилевська опублікувала новий знімок. На фотографії артистка зображена без свого звичного довгого волосся і дуже подібна до героїні американського фільму “Солдат Джейн”.

“Аніта @anitasporty, все я здалася! Вирішила відразу все зробити, щоб не чекати 26 червня “, – написала співачка в описі до фотографії.

Наталка Могилевська, instagram.com/nataliya_mogilevskaya
Пост Аніти Луценко, instagram.com/anitasporty

Виявляється, Наталя Могилевська приєдналася до челенджу відомої української тренерки Аніти Луценко. Згідно з його умовами до 26 червня учасники повинні схуднути на 4 кілограми. У разі, якщо умову не буде виконано, учасник має побритися налисо.

“Ааааааа!!!!! До нашого челленджу 26іюнязубдаю приєднується @nataliya_mogilevskaya і це -4 кг до 26 числа!!! Стежимо за Наташею у разі провалу – Наташа голиться налисо як думаєте, впорається? А ви приєднуйтесь! Заявляйте в сторіз про намір і ставте тег спору #26іюнязубдаю відзначайте нас в сторіз “, – повідомила вона.

джерело

Поділись з друзями...