Наречені дізнались, що обоє народились в один день, в один час і в одному місці. Але це були ще не всі збіги

Молоді хлопець і дівчина побачили профілі одне одного на сайті знайомств, вони відразу ж зрозуміли, що гряде великеа кохання.

Вони почали спілкуватися, і дівчина Джеймі помітила, що адреса електронної пошти її нового знайомого Ентоні починався на «Burkette11493».

Джеймі теж часто використовує цифри в адресах електронної пошти, тому вона припустила, що «11493» є датою народження Ентоні.

Але, якщо ці цифри були датою народження Ентоні, то це було дивним збігом – саме в цей день народилася і сама Джеймі!

Які були шанси на такий збіг? Досить невеликі! Чи можуть дві людини, які познайомилися на сайті знайомств, мати спільну дату народження? Мабуть так.

Незабаром здогади Джеймі підтвердилися: вона і Ентоні з’явилися на світ в один і той же день, 14-ого січня 1993 року.

Оскільки вони росли лише в п’яти кілометрах одне від одного, Джеймі стало цікаво, в якому пoлoгoвoму будинку народився її новий молодий знайомий.

Вона здивувалася ще більше, коли дізналася, що їх з Ентоні пов’язувало ще один збіг: вони народилися не тільки в один і той же день, але і в одній і тій же лікарні – «East Jefferson Hospital» у штаті Луїзіана!

Після довгого спілкування в Інтернеті пара вирішила, нарешті, зустрітися в реальному житті.

Джеймі і Ентоні зізнаються, що вони відчули якийсь зв’язок один з одним при першій зустрічі.

Незабаром після того, як вони почали зустрічатися «в реальному житті», пара виявила ще більше дивовижних збігів, від яких, напевно, ставало мотopoшно!

Коли пара продовжувала дізнаватися про все новi і новi збіги, вони зрозуміли, що їх звів один з одним не алгоритм додаткy сайту знайомств. Їх зустріч була зумовлена ​​зірками.

І Ентоні, і Джеймі, обоє віруючі: вони не сумніваються, що Господь Бог звів їх шляхи до єдиного. Їх зустріч можна назвати долею.

Однак збіги на цьому не закінчуються. Ви не повірите, скільки всього Джеймі і Ентоні мають стільного, на додаток до всього, про що ми написали вище!

Вони народилися різницею в кілька годин, з однаковою вагою, в тій же лікарні, в той же день, виросли недалеко одне від одного і вони обоє лівші!

Хіба залишається щось ще, що пара не має спільного? Думаю ні. Вони одружилися, і тепер вони щаслива сім’я!

Джерело.

Поділись з друзями...