Притула відреагував на слова Зеленського про ЗСУ: “окупанти можуть лише позаздрити”

Україна зазнає великих втрат на фронті, проте медики роблять неможливе, повертаючи до ладу до 75% поранених на війні захисників.

25 лютого президент Володимир Зеленський уперше озвучив підтверджені втрати ЗСУ. Як відзначив актор та волонтер Сергій Притула, статистика болюча і за кожною цифрою – втрачене життя людини та горе рідних та близьких. Однак ще залишаються зниклі безвісти і ті, хто перебуває у російському полоні.

Але, враховуючи масштаби війни, можна лише вкотре зафіксувати, наскільки ефективніше і людоцентричніше воює Україна. У окупантів втрати в рази більші, тому що для них людське життя –  витратний матеріал“, – Прокоментував Притула.

Волонтер подякував також українським медикам, завдяки яким приблизно 70% поранених воїнів повертаються до ладу.

Це неймовірний показник, якому окупанти можуть лише позаздрити. Вічна пам’ять усім, хто поклав своє життя за волю України. І низький уклін тим, хто продовжує робити це зараз на полі бою!– прокоментував Притула.

Крім цього, президент попередивщо березень та квітень будуть складними місяцями для України через вибори у США та підготовку РФ до наступу.

Поділись з друзями...