В ночі поліція затримала п’яного мoскoвського попа! Відразу збіглися люди… але те, що він почав витворяти, ш0кувало всіх (ВІДЕО)

Під час затримання священника РПЦ в Україні Василя Савки, той накинувся на поліцейських і почав їх ображати і називати «хохлами». Наприкінці відео видно, як Савка кричить що «України немає», та що «прийдуть румуни» через пів року.

Відео надав Глибочанський суд на запит журналістки Галини Єреміци.

Ось уривок слів священника РПЦвУ із відео. Його вимова збережена: «Запомні міня нармальна. Він і він (показує на двох поліцейських, — ред.) є людина, яка завтра попаде під мої роздачі. Мнє всьоравно, знаєш… оні хотять мстити.. мнє рібята всьоравно. Але через пол года прийдут румини, які… я вам скажу… знаєш молдавську? Дарагой… я тібя… ти у міня попадаєш под раздачу…Дивись на мене… ти сьогодні єсть хахол.. ти є сігодня біндеровец… ти єсть хохол. Але завтра, запомнітє, прийдут румини, я тібя на колєні поставлю, ти будешь меня, руминский розмовляти. Єслі не будеш знать руминский, я тібє пуль лоб зацелю, панімаєш? Потомушто у тібя двойноє гражданство. Ти єсть румин. Сволоч біндеровская. У тібя єсть руминский паспорт», — сказав священник РПЦвУ Василь Савка.

Після цих слів до служителя РПЦвУ підійшла якась жінка і почала його заспокоювати, але той продовжив і далі говорити про «сволоч біндєровскую».

 

Після того жінка представилась сусідкою, а Василя Савку назвала «своїм духовним наставником». «Я перший раз його такого бачу», — запевнила вона.

 Пізніше поліцейські почали надягати кайданки на Савку, а той почав співати гімн Румунії «Deşteaptă-te, române!», що в перекладі означає «Прокинся, румуне!».

Пізніше священник Моспатріархату сказав поліцейському що йому «Срати на Україну, тому що Україна це зло» і, що йому «Срати на вашу Українську православну Церкву, понімаєте?».

Савка також сказав, що він є румун і що «України немає».

В кінці відео видно, що Савка розлючено кричить: «Це підараси, біндєровци, які зробіли сібє, що вони високі… Мєнти українскіє підараси, да я віпєл. Да!».

Відео прокоментував священник, капелан ПЦУ Роман Грищук.

«Відомо, що те, що у тверезого у голові, те у п’яного на язиці! І це уже страшно! І коли слухаєш цього московського попа, то не розумієш: вони що там, взагалі Євангеліє не читають? Чому їх там вчать в тих єпархіях і семінаріях? Що вони можуть “напроповідувати” своїм прихожанам? Стає зрозумілою недалекість деяких прихожан МП і їх ненависть до всього українського… », – прокоментував відео священник ПЦУ.

Чернівецько-Буковинська єпаріхя РПЦвУ поки ніяк не прокоментувала нетверезе водіння служителя Савки і його антиукраїнські вислови, образи та погрози поліцейським.

Джерело:bbc-ccnn.com

Поділись з друзями...