Дмитро Разумков: “Йдучи йди… Це унікальний випадок, коли у влади винні не «папереднікі», а «наступники»… Знаємо, що вони будуть … Але не боїмося.”

Політолог и спікер штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков рассказал на життя без странице у Facebook про “палки в колеса” від командіровку Порошенка.

“Йдучи йди.

Все як завжди в українській політиці. Президент після оголошення екзит-полів простягає одну руку, кажучи, що визнає перемогу Зеленського (а як не визнати, розрив в 3 рази), а інший – продовжує набирати в черпачок коричневу рідину і виливати її за комір Володимиру Олександровичу.
Це унікальний випадок, коли при владі винні не «папереднікі», а «наступником», які ще навіть не приступили до виконання своїх обов’язків.

Перший черпачок. Рішення суду по ПриватБанку. Але протягом кількох років команда президента піарилась на те, що майже здійснила реформу судової системи. Так ось, тепер цей «реформований» президентом суд, приймає рішення про те, що націоналізація банку була незаконною. Виходячи з цього є чотири варіанти, або хтось із «кураторів АП по судах» домовився з Коломойським, або так підклали свиню новому президенту, або ніхто систему не зміг до кінця реформувати, і вона така як була, або націоналізація була здійснена з порушеннями процедур. Питання: до чого тут Зеленський?

Другий черпачок. Посил від Порошенка про те, що треба захищати європейський вибір України від реваншистів. Не треба … Так як саме «фантастична команда президента» намагалася зробити спаринг-партнерів на виборах з окремих їх представників, і саме Зеленський цю конструкцію поламав … Треба захищати від корупції, від схем, від кумівства, від мародерства в армії, від багато ще чого . А ось з вектором розвитку країни все зрозуміло – це шлях в Європу, і тут Україна зробила своє остаточне рішення.

Третій черпачок. Рішення КС або «передбачення» Порошенко рішень КС. Петро Олексійович прогнозує, що суд скасує електронне декларування та це призведе до втрати безвіза … Питання, а хто делегував до Конституційного суду цих суддів? Чи не поки що легітимний гарант Конституції? Чи не Рада, на яку до останнього часу у Порошенка було повне вплив? 6 суддів квота президента, 6 – Ради і це поки їх відповідальність, а не нової влади. І ще, на кому політична відповідальність за те, що ці ж судді «помножили на« 0 »статтю про незаконне збагачення? Це і є справжній «реваншизм» від команди Порошенко.

Четвертий черпачок. Про вибачення. Тут Петро Олексійович прав … Чекаємо. За ГЛАДКОВСЬКА, за борди з Путіним, за образи 73% виборців країни, за скасування статті про незаконне збагачення і за багато іншого … Але чекати, мабуть, нам довго …

П’ятий черпачок …

Шостий черпачок …

Знаємо, що вони будуть … Але не боїмося. Це не легкий шлях, який нам з вами доведеться пройти. І у нас це вийде, які б палки нам в колеса не встромляли … “- розповідає Разумков.

Джерело