Каменських, Лорак і Кароль теж були пампушками: фото українських зірок до схуднення

Опубліковані фотографії всім відомих українських зірок жінок, які мали проблеми із зайвою вагою

Саме їх щільний графік, ймовірно, не давав часу для того, щоб стежити за собою по повній програмі. Однак, виходячи з нинішнього результату видно, що вони взяли себе в руки, знайшли час і методи і скинули ненависні зайві кілограми.

Настя Каменських до і після схуднення

Ані Лорак до і після схуднення

Тіна Кароль до і після схуднення


Наталья Могилевська до і після схуднення

Відмітимо, що дієтолог розповіла , що навесні організм не варто піддавати додатковому стресу переходячи на екстремальні дієти. Про це заявила відомий дієтолог Світлана Фус. За її словами, після зими ослаблений організм не в змозі витримати дієти, спрямовані на швидке схуднення, а експрес-методи позбавлення від зайвих кіло можуть лише похитнути здоров’я і не принести очікуваних результатів.
Причиною невдач в непростому питанні боротьби за стрункі форми є прагнення кидатися з крайності в крайність, виснажуючи себе голодом і ковтаючи пігулки для схуднення

«Весна – хочеться змін. Хочеться оновлень в кращу сторону – якщо не в житті, то хоча б в зовнішньому вигляді. А результату бажано швидкого … І понеслося – експрес-дієти, таблетки для схуднення, голодування, спорт в занепад. Я рекомендую не кидатися в крайнощі. Саме вони – причина невдач », – пише дієтолог.

За її словами, набір ваги взимку носить стресовий характер. Ситуацію посилює нестача вітамінів і недостатня фізична активність.

«Харчування взимку, якщо ви поправилися, було стресовим. Продукти, які ви їли, навряд чи містили весь набір корисних вітамінів і мінералів. Відсутність регулярних фізичних навантажень послабило серцевий м’яз. На такому тлі обмеження в харчуванні – дієта може принести тільки шкоду організму, спровокувати загострення хронічних захворювань або появу нових », – пояснила вона.