МЕДІАЕКСПЕРТ : “НЕ МОЖУ МОВЧАТИ! ВЧОРА ВИПАДКОВО ПОДИВИЛАСЯ ОДНУ СЕРІЮ ЦЬОГО ТРЕШУ ТОБТО “СЛУГИ НАРОДУ”. І ЩО Я ПОБАЧИЛА? “

“НЕ МОЖУ МОВЧАТИ! Вчора випадково подивилася одну серію цього трешу (інших слів у мене нема) тобто “Слуги народу”. І що я побачила? Знову поділена Україна (перше фото із фільму)?

Повідомляєprefiksblog.co.ua

Галицьке князівство (саме в цій серії, що дивилася, Ж-ков дітям у школі розповідає про історію України, і про це ось “Галицкое княжество”, яке не може саме собі дати ради, бо там такі “убогі” удільні князі; і їх потім рятують “донбасские парни”, гаварящие на панятном язикє?” – пише у своєму блозі на Фейсбук медіаексперт Діана Дуцик.

“Що це? А ті, хто сьогодні так активно зібрався голосувати за цього Голобородька, чи знають вони, що ці ж технології поділеної України вперше застосували в Україні російські політтехнологи перед Помаранчевою революцією в 2003-2004-му? Ось вам примірник газети “Киевские ведомости” за листопад 2004 р., там теж пишуть про “Галицкое княжество” и “галицких князей”…

Це якась середньовічна свідомість. Як можна цього не розуміти і не бачити? Чи не одні часом вуха стирчать?” – питає вона.