Новини від Укрзалізниці: купе і плацкарту більше не буде

У середу, 13 березня, стало відомо про те, що ПАТ “Укрзалізниця” вирішила змінити підхід до тарифоутворення в пасажирському секторі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає From-Ua.

Так, зараз УЗ працює над удосконаленням системи зміни тарифів на пасажирські перевезення. У компанії вважають, що це дозволить відновити баланс між економічною доцільністю та доступністю для клієнтів.

“Питання – як це зробити відповідно до економічних реалій, як не зачепити незахищені верстви населення і яким чином врівноважити якість і вартість перевезень”, – сказав голова правління УЗ Євген Кравцов.

Тому УЗ планує розділити пасажирські поїзди на класи за рівнем комфорту і послуг, з різним підходом до встановлення тарифів.

“Це потрібно для того, щоб” Укрзалізниця “змогла встановлювати економічно обґрунтовані ціни на проїзд в поїздах з високим рівнем комфорту” Укрзалізниці”, – пояснив Кравцов.

Також він уточнив, що будуть впроваджені три класи поїздів “комфорт”, “стандарт” і “економ”, які будуть розділені за рівнем сервісу і відповідної вартості. Наприклад, для перевезень класу “комфорт” тариф буде встановлено на рівні економічно вмотивованого.

“Ми на фінальній стадії введення класів. Сподіваємося, протягом декількох тижнів або навіть днів це питання буде вирішене”, – зазначив Євген Кравцов.