Щойно! Зеленський прийняв виклик Порошенка: дебати пройдуть вже сьогодні, термінове повідомлення

Володимира Зеленського погодилися провести дебати з Петром Порошенком на телеканалі ICTV

Чинний президент запросив свого опонента і лідера першого туру президентських виборів провести попередні дебати в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV 15 квітня о 22:40.

У команді Зеленського прийняли запрошення Порошенка. Втім, замість самого кандидата в президенти на програму прийде його радник Олександр Данилюк. Про це повідомляється на сайті телеканалу.

Крім Данилюка в ефірі з’являться журналіст “Українського тижня” Денис Казанський, Інна Кузнєцова (“Радіо Свобода”), Олександра Матвійчук (координатор ініціативи “євромайдан SOS”), політологи Олексій Якубін і Сергій Таран, волонтер Мирослав Гай.

Нагадаємо, раніше кандидат в Президенти Володимир Зеленський звернувся до Петра Порошенка перед дебатами.

Кандидат Зеленський записав відео-звернення до Петра Порошенка, в якому попросив згадати гаранта про полонених моряків, справі Свинарчука, Катерини Гандзюк та інших резонансних злочинах, які так і не були розкриті за президентства Порошенко:

«Я зараз звертаюся до людини, яка дуже важлива в нашій країні, до президента Петра Порошенка, закликаю Вас перейти від «я почув» до «я зробив» і зробити все те, що ви обіцяли – це справа Каті Гандзюк, посадити Свинарчука і нарешті згадати про те, про що забули – полонених українських моряків…».

Володимир Зеленський додав:

«… шоумен може стати президентом, а ось президент, який перетворився на шоумена – це сумно».

Кандидат Зеленський дійшов висновку:

«Дебати 19-го, справи – кожен день».

Раніше у Володимира Зеленського відмовилися від пропозиції Петра Порошенка з дебатів 14 квітня. Про це заявив глава штабу кандидата в президенти Іван Баканов.

Він розповів, що Володимир Зеленський готовий зустрітися зі своїм опонентом на дебатах, однак тільки 19 квітня, так як саме ця дата відповідає закону про «Виборах президента України». Баканов підкреслює, що ця умова чітко прописано в законі.

«Він чітко встановлює дату дебатів – останній день перед днем ​​тиші. Насправді це дуже мудра, демократична норма, тому що люди, побачивши дебати кандидатів, повинні в тиші, без нав’язування сторонньої думки, подумати і визначитися», – зазначив глава штабу Зеленського

джерело