“Скабєєвою назвали!” Ще одна журналістка “1+1” публічно підтримала Порошенка

Журналістка телеканалу “1+1” Євгенія Цвєтанська відкрито виступила перед другим туром президентських виборів в підтримку чинного глави держави Петра Порошенка.

Своєю позицією вона поділилася на сторінці в Facebook, відзначивши, що відвідала 14 квітня НСК “Олімпійський”, де виступав президент.

“Працюючи фактично серед однодумців біля НСК “Олімпійський”, отримала на свою адресу купу прокльонів і криків “ганьба”. Навіть Скабєєвою назвали. Знала, що так буде? Знала”, – написала вона.

“Кожен з нас повинен відповідати за вибір, який робить. Мій вибір – працювати на 1+1. Не дивлячись на те, що мені соромно за маніпуляції певних програм проти чинного президента. Не дивлячись на те, що вважаю це неприпустимим і небезпечним під час війни” , – підкреслила журналістка.

Євгенія Цвєтанська

Цвєтанська нагадала, що не може забути певних маніпуляцій свого кандидата перед виборами в 2014-му.

“Як і не можу не визнати, що мою думку можуть розділяти не всі. І головне – пишаюся багатьма своїми колегами, які за 5 років зробили більше для країни, ніж якась жінка, яка комусь крикне в спину ” зрадник”, – додала вона.

За словами журналістки, “1+1” – це її свідомий вибір з багатьох причин.

“За свій вибір я вигребла свою порцію цілком. А голосує все ж не телевізор, а люди, в цьому нескінченному фейсбучному потоці “хто кого” мені імпонує одне – відкрита публічна відповідальність за свій вибір”, – додала вона.

Цвєтанська підкреслила, що буде голосувати за чинного президента.

“Не агітую. Не пояснюю. Не порівнюю. І не сперечаюся в коментарях. Просто відкрито беру на себе відповідальність за свій вибір”, – підсумувала журналістка.

Джерело