Тепер все буде добре: мольфари розігнали хмари над Україною

Карпатські мольфари зібралися разом і передбачили майбутнє України

У Карпатах досі живуть нащадки давніх віщунів. Відомий гуцульський мольфар Михайло Михайлович Нечай вважав русів, частиною яких є і українці, однією з найдавніших націй, що проживають на планеті. Знахар давно попереджав свій народ про страшне покарання за те, що вони забули своє коріння, пише Знай.

Знахар впевнений, що після всіх військових подій земля надовго просочиться трупним запахом, в нинішньому стані і на тій же самій території України вже не буде ніколи.

Гуцульський маг Орест Стафійчук прогнозує тривалі переговори між ворогуючими в Україні сторонами та представниками інших держав. Відразу, коли країна займе нейтральну політичну позицію, почнеться її економічний розквіт.

Віщунка Магдалена дає не настільки позитивні і хороші прогнози: вона переконана, що в 2019 році відбудуться лише перші позитивні зрушення в політичному житті країни. Однак до кардинальних змін ситуації в кращу сторону має пройти ще 15 років.

Разом з тим, незадовго до своєї смерті відомий мольфар Нечай передбачив долю України. Він ще раніше припускав війну і говорив про Януковича. Він передбачив, що президент-утікач керуватиме країною тільки 3 роки.

Також в Карпатах жив ще один відомий мольфар Гой – Андрій Атаманюк. Він передбачав швидку загибель Москви і падіння її правителя.

Крім того, закарпатський мольфар Орест Стафійчук передбачив повернення миру на Донбасі і півострова Крим.

Стафійчук передбачав, що для України такі роки принесуть позитивні зміни. Україна рухається вперед, а Крим повернеться до її складу. Також мольфар підкріпив свої слова тим, що українці працьовиті і добрі, а добрі сили на нашому боці.

Источник