Всім сусідам на заздрість: секретний спосіб отримання шикарного врожаю редиски

Обов’язково спробуй і переконайся, що вирощування редиски в домашніх умовах — це просто.

 

Редис не можна віднести до найпопулярніших овочів, проте завдяки специфічному гіркуватому смаку він незамінний для багатьох літніх салатів, інформує Ukr.Media.

Особливо приємно поїдати корисні коренеплоди, вирощені на власній ділянці. І сьогодні ми розповімо секрет отримання хорошого врожаю редиски завдяки унікальному методу посадки.

Причому цей спосіб можна застосовувати і для салату, моркви, базиліка. Спробуйте, і свіжі вітаміни завжди будуть на столі. Для цього способу вирощування редиски в відкритому ґрунті нам знадобляться картонні лотки, в яких зазвичай зберігають яйця.

Тепер розмісти картонні каркаси на грядці, вдавлюючи їх в землю, щоб ґрунт трохи заповнив отвори.

Залишається тільки посадити редиску в кожну клітину, присипати землею, річковим піском або торфом 1,5-2 см і полити грядку.

До речі, пісок дає декілька переваг: по-перше, він швидше прогрівається, а тому коренеплоди будуть рости і дозрівати швидше, по-друге, редис буде чистим, навіть якщо вирвати його в дощову погоду.

Вже через 7-10 днів можна буде милуватися такими чудовими зеленими росточками. Схоже, урожай обіцяє бути чудовим.

Даний спосіб посадки не потребує мульчування або прополки. Зате він досить універсальний і може застосовуватися як на відкритому ґрунті, так і в теплиці.