Вже не жарти: Порушники карантину, які не можуть сплатити високий штраф, ризикують втратити майно

Адвокат Олександр Лещенко розповів, що чекає на людину, якщо у неї просто немає 17 тис. грн, щоб сплатити штраф, передають Патріоти України.

«Постанова суду є виконавчим документом. Далі вона спрямовується за місцем постійного проживання (реєстрації) особи до державної виконавчої служби. Після цього державний виконавець відкриває відповідне виконавче провадження», – розповів в інтерв’ю Олександр Лещенко – адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери».

  • Адвокат зазначив, що у випадку невиконання рішення суду, у першу чергу, накладається арешт на усе майно боржника: рухоме і нерухоме, блокуються будь-які банківські рахунки – картки, депозити. «У подальшому з особи стягуються ці кошти з рахунків. Якщо людина не має таких рахунків, то описується її рухоме і нерухоме майно – автомобіль (тощо), і на публічних торгах таке майно реалізують. За рахунок реалізації описаного майна і погашають цей борг. Додатково особа має сплатити ще 10% від суми стягнення державному виконавцю», – зазначив адвокат.