“Я навіть в страшному сні не міг подумати . Досі трусить! “- Тіна Кароль у Львові, глядачі покинули зал

Концерт Тіни Кароль у Львові обернувся для співачки невеликим скандалом. Деяким глядачам не сподобалося, що Тіна співає пісні російською мовою, тому вони пішли.

Співачка Тіна Кароль продовжує їздити з концертами по містах України. Однак її виступ у Львові на Старий Новий рік пройшло не зовсім успішно. Вся справа в російськомовних піснях Кароль. Деякі глядачі очікували, що на Різдвяному концерті у Львові співачка виконуватиме композиції тільки українською мовою, однак, за їхніми словами, концертна програма була наповнена наполовину російськими піснями.

Деяким глядачам це категорично не сподобалося, і вони пішли з концерту Кароль ще до його завершення. Один з тих, що пішли глядачів висловився з цього приводу в “Фейсбуці”.

“Коли друзі подарували квитки на Різдвяний концерт, в голові крутилися слова пісні “Татові слова Україні – це “. Я навіть в страшному сні не міг подумати, що на Старий Новий рік у Львові на сцені опери половина пісень будуть російською мовою. Після третьої такої пісня я не витримав і пішов геть! Досі трусить! Русскій мір у Львові!” – написав  в мережі  невдоволений  глядач.

Нагадаємо, Тіна Кароль порадувала шанувальників новим “гарячим фото”. На знімку співачка позує на підлозі в обтягуючому купальнику, показавши всі свої достоїнства і струнку фігуру. Шанувальники відзначають, що зірка помітно покращала. Читайте також: співачку Кароль з розмазаний помадою на губах помітили в обіймах невідомого чоловіка. Молода людина міцно притиснув співачку і зробив спільне фото.

За матеріалами сайту Діалог