Жіночна і елегантна: перша леді України Олена Зеленська зачарувала образом в стильному костюмі і на шпильках

Перша леді України Олена Зеленська захопила новим вбранням

Дружина президента Володимира Зеленського нерідко захоплює людей своїми стильними образами. На публіці перша леді завжди виглядає витончено і водночас дуже стримано. Цього разу на фан-сторінці Олени Зеленської з’явилися кадри з недавнього заходу з її участю.

Так, дружина гаранта відвідала саміт ” Україна 30. Діти”. У соціальній мережі з’явилися свіжі кадри з заходу. На знімках можна розглянути стильний образ Олени Зеленської: на такий захід вона прийшла в яскравому брючному костюмі червоного кольору, під піджаком видніється Бежева блуза.

Доповнила свій образ перша леді стильними туфлями кремового кольору на тонкій шпильці. Своє волосся Зеленська зібрала в акуратну зачіску, а на її обличчі можна побачити ніжний макіяж. У такому вбранні перша леді виглядала як завжди стримано, але в той самий час дуже вишукано.

У своїй промові на саміті Зеленська розповіла також і про свою програму з реформування шкільного харчування. Нагадаємо, що суть ініціативи першої леді в тому, щоб просувати здорове харчування в українських школах. У раціоні учнів, як раніше відзначали експерти, не вистачає овочів, фруктів та інших корисних продуктів. Перша леді зазначила, що вже скоро буде представлена концепція за проєктом “Здорове харчування і розвиток здорових харчових звичок”: очікується це вже до кінця поточного року.

“Напередодні Нового року ми разом з ЮНІСЕФ приступаємо до реалізації цієї кампанії і будемо продовжувати робити це в наступному році”, – розповіла перша леді про свої плани під час промови на саміті “Україна 30. Діти”.