Російський диктатор Володимир Путін вирішив діяти звичними для себе методами – терактами проти своїх же громадян. Звинуватити у бомбардуванні росіян він збирається Україну.
Джерело: телеграм Дениса Казанського
Як повідомив журналіст Денис Казанський, розвідці стало відомо про підготовку до терактів у Росії. Путін хоче влаштувати бомбардування росіян та звинуватити у нападі ЗСУ.
Теракти та провокації
За інформацією розвідників, ФСБ та Міноборони Росії готують теракти у Білгородській, Курській та Брянській областях. Також туди звозять уламки українських “Байрактарів” та вертольотів.
Згідно з планом Путіна, росіяни вчинять масштабні провокації, вибухи на об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Росія звинуватить в усьому ЗСУ та “знайде” уламки нашої техніки, яку нібито збили російські ППО.
Також повідомляється, що в рамках підготовки до провокацій з деяких прикордонних міст росіяни вже провели евакуацію людей.