Зеленський красиво віддав данину пам’яті героям України: такого не робив жоден президентПрезидент взяв участь в урочистому заході

Україна сьогодні, двадцять четвертого серпня, святкує двадцять восьму річницю Незалежності .

З цієї нагоди в країні проходить цілий ряд урочистих подій.

Президент України Володимир Зеленський з дружиною, Оленою Зеленської, рівно о 9:30 ранку поруч з пам’ятним знаком на алеї Героїв Небесної Сотні взяв участь в урочистій хвилині мовчання. Крім цього, глава держави виголосив промову, приурочену до чергової річниці одного з головних свят України.

” Ми починаємо День Незалежності України з місця, де заради збереження незалежності кращі сини і дочки України віддали своє життя, віддали своє майбутнє – заради нашого. І сьогодні наше майбутнє каже їм спасибі. Вічна пам’ять загиблим”, – розповів Володимир Зеленський.

Після цього урочисто одягнені Володимир і Олена Зеленська запалили пам’ятні лампадки біля портретів загиблих патріотів України. Після цього президент спустився на Майдан Незалежності для участі в урочистостях з нагоди Дня Незалежності. 
На сьогоднішній день запланована велика програма урочистих святкувань, яка, крім усього іншого, включить в себе не тільки марш, а й різного роду пам’ятні заходи. З цієї нагоди в усі великі українські міста стягнуті великі сили правоохоронців, метою яких є не допустити найменші провокації з боку злочинців. Ніщо не повинно затьмарити світле свято, який має величезне значення для мільйонів українців.

В урочистостях беруть участь всі президенти Ураїни, крім Віктора Януковича. На Майдані Незалежності присутні Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, Петро Порошенко теж встиг привітати українців із світлим святом.

Залишається додати, що в пам’ятних заходах з Володимиром Зеленським візьмуть участь рідні і близькі загиблих захисників незалежності України, ветерани антитерористичної операції. Крім цього, відбудеться нагородження українців, які досягли успіхів у різних сферах діяльності. Завершаться офіційні урочистості святковою ходою.

Джерело:bn24.biz.ua
Поділись з друзями...