3 важливих ритуали, які потрібно зробити в День осіннього рівнодення

22 вересня – день осіннього рівнодення, коли Сонце стоїть над екватором, а за тривалістю день дорівнює ночі. З точки зору езотерики, осіннє рівнодення має потужну енергетику, тому в цей день важливо не забути зробити три важливі справи.

Так, осіннє рівнодення – прекрасна пора для врівноваження енергії і знаходження гармонії. Це неспроста, адже сама природа і енергія Землі в цей день знаходяться в своєму ідеальному співвідношенні. Тому, щоб перед вами відкрилися нові можливості, 22 вересня не забудьте зробити наступне.

1. Генеральне прибирання
У день осіннього рівнодення слід очистити енергетику свого будинку, душі і тіла. Тому не полінуйтеся і присвятіть цей день генерального прибирання і викинете непотрібні вам речі без краплі жалю. Свою рішучість можете підкріплювати аффирмациями або думками про те, як чисто стає у вашому домі і як очищається ваш життєвий шлях від негараздів і печалей.

Обов’язково вимийте підлоги, бажано додайте у воду трохи морської солі, не боячись про те, що вони зіпсуються: невелика кількість розчиненої у воді солі не зіпсує покриття, зате здорово очистить енергію вашого житла. Також без жалю викиньте “нехороші” з точки зору енергетики кімнатні рослини.

2. Енергетична чистка та підведення підсумків
Цей день прекрасний для того, щоб відпустити негативні думки і пробачити образи. Це дасть вам шанс більше не витрачати свою життєву енергію та руйнують вас емоції, а в новий період ви ввійдете з гармонією в душі та спокійними думками. Все це буде допомагати в досягненні цілей і руху вперед.

Не забудьте також підвести підсумки, чесно відповівши собі на питання:

  • Чого я досяг в цьому році?
  • Які ідеї або проекти стали найбільш плідними?
  • Що не вийшло реалізувати і які причини цього?
  • Що потрібно зробити в майбутньому, щоб думки і дії приводили до бажаного результату?

3. Подякуйте Всесвіт
Щиро подякуйте Всесвіт, Бога, Вищі Сили за все те, що було у вашому житті і буде. Подумки подякуйте всіх людей, з якими вам довелося зіткнутися в житті – рідних, друзів, співробітників по роботі. При цьому потрібно сказати «спасибі» не тільки за приємні події, а й за ті, які стали для вас життєвим уроком або приводом замислитися над вашими діями.

Пам’ятайте, подяку відкриває в нас потужні енергетичні потоки, а Всесвіт обов’язково протягне руку допомоги і дозволить прийти до бажаного результату.

Джерело.

Поділись з друзями...