4 знаки Зодіаку у яких “погане око”. Саме вони можуть навpoчити

Ці вміння залежить певною мірою від знаку Зодіаку людини. Астрологи назвали список тих знаків Зодіаку, у яких найбільше виражена здатність до вpоків.

Скорпіони, Близнюки, Риби і Козероги – це ті сузір’я, які мають потужну силу слова і думки. Представники цих знаків Зодіаку можуть лише одним своїм словом або поглядом послати людині негативну енергію. Джерело

Згідно з гороскопом Скорпіони часто роблять це навмисно. Багато з них прекрасно знають про свої незвичайні здібності і користуються цим.

У Близнюків процес приcтріту часто відбувається несвідомо. Близнюки люблять поговорити, обговорити, оцінити, покритикувати. Часом саме за їх, на перший погляд, безневинними фразами, і криється енергетична небезпека. Астрологи рекомендують Близнюкам ретельніше стежити за потоками своїх думок, інакше вони можуть завдати шкоди навіть своїм близьким людям.

Риби і Козероги можуть довгий час таїти в собі образи, негативні думки про когось і в кінцевому підсумку їх кривдник буде покараний. Дуже часто слова та погрози представників цих двох сузір’їв втілюються в реальність.

Думаючи погано про людину, бажаючи їй горя, Козероги і Риби самі стають жеpтвою свого ж приcстріту. Негатив, надісланий на адресу іншої людини, рано чи пізно повертається назад до них. Саме тому астрологи радять їм навчитися мислити позитивно.

Всі інші Знаки Зодіаку – Овни, Тельці, Раки, Леви, Діви, Терези, Стрільці і Водолії не мають яскраво виражених здібностей до навроків та псування, якщо не брати до уваги винятки із правил та індивідуальні особливості дати народження.

Знаки Зодіаку, які мають здатність до навроків, володіють потужною енергією сили думки. Цю енергію найкраще направляти в потрібне і корисне русло.

Поділись з друзями...