“47 тисяч, то не зарплата, навіть ходити не хочеться”: керівник “Укрпошти” пожалівся на низьку зарплатню

енеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, скільки він насправді заробляє. Справа в тому, що на початку року спалахнув скандал про його величезну заробітну плату в 1 мільйон 24 тисячі гривень за один місяць повідомляє www.rbc.ua

Керівник підприємства повідомив, скільки насправді він заробляє. За його словами, це 47 тисяч гривень. На період карантину його оклад не може бути, більше ніж 10 мінімальних зарплат.

Про це він розповів в ефірі програми «Що це було» на 24 каналі. Смілянський зазначив, що українців дратує будь-яка зарплата, яка більше 40 тисячі гривень.

«Треба дивитися не скільки людина заробляє, а скільки приносить державі. Ось ви бачили, ми продали на 90 мільйонів майна, а були люди, які приходили до мене і пропонували продавати по-іншому або ж купити ті термінали по-іншому », – зазначив глава« Укрпошти ».

Також Смілянський трохи поскаржився на свою зарплату.

«Коли ви займаєте цю посаду, то ви можете, чесно кажучи, навіть не ходити за цією зарплатою і заробляти іншим способом, до якого звикли всі люди», – сказав Смілянський

Смілянський розповів, що заробляє 47 тисяч гривень, а українців дратує будь-яка зарплата, яка більша 40 тисяч гривень. За його словами, за такою “зарплатою можна навіть не ходити”.

“Коли ви обіймаєте цю посаду, то можете навіть не ходити за цією зарплатою і заробляти іншим способом, до якого звикли всі люди”, – сказав Смілянський. Нагадаємо, у Житомирській області коронавірус виявили у трьох працівниць “Укрпошти”, які розносили пенсії селянам.

Джерело:fayno.org
Поділись з друзями...