А ви знаєте чому не можна спати ногами до дверей?

Напевно ви не раз чули, що не можна спати ногами до дверей, передає Ukr.Media.

Але чим небезпечне таке розташування ліжка, багато хто не знають. Спробуємо розібратися в цьому питанні з допомогою стародавнього даоського вчення Фен-шуй.

Прикмета про те, що не можна спати ногами до дверей, з’явилася не просто так. Цьому є дуже серйозні причини. Фен-шуй попереджає: спати ногами до дверей небезпечно для вашого життя!

Саме виносять ногами вперед мерців. Вважається, що двері — це портал, розділяє енергетику різних частин простору. І вікно і двері є місцями, через які може проходити негативна енергія Ша.

Якщо людина спить ногами до дверей, негативна енергія Ша спрямована прямо на нього, що згубно впливає на його здоров’я і самопочуття.

Також не можна спати головою до дверей. Та ж негативна енергія впливає на сплячого і порушує його спокійний сон.

Але найнебезпечніше розташування під час сну — це між вікном і дверима. В такому випадку енергія Ша безперешкодно проходить крізь людину, пронизуючи його і витісняючи його душу. Те ж стосується сну між двома вікнами або двома дверима.

Під час сну людина стає особливо уразливою. Саме тому ліжко має бути розміщено в затишному місці, узголів’ям до стіни. Бажано, щоб у вашому ліжку було високе узголів’я.

Поставте на підвіконня в спальні рослину, яка буде блокувати потоки негативної енергії. Над дверима повісьте захисні талісмани.

Вибирайте для спальні найбільш щільні і важкі штори. А двері обов’язково закривайте на ніч.

Поділись з друзями...