А ви знали, що Сталін будував совок згідно окультних вчень прямого управління масами?

Молода совкова держава на початку 20 – років гостро смикалась із крайності в крайність потребуючи якогось чуда. Вороги недовсідченим недолідерам-дилетантам ввиджалися скрізь і всюди, всі помилки списувалися на них. Здавалося, що крах неминучий. Але якимось чином вдалося вирулити. Щоб хоч якось стабілізувати ситуація у хід йшли будь-які засоби і на озброєння червоних командирів зрештою поставили окультні знання.

Можливо ви здивуєтесь, або навіть будете сміятись, але як би того не приховували, стало достеменно відомо, що для Сталіна діло окультної практики почалося значно раніше.

Достеменно відомо, що Йосип навчався у Тифліській духовній семінарії, разом із майбутнім знаменитим езотериком, філософом та окультистом Георгієм Гурджієвим, більше того, вони навіть товаришували.

Є думка, що Джугашвілі брав найактивнішу участь у так званому «східному братерстві». Ця окультна організація складалася повністю із послідовників вчення Гурджієва.

Як би страшно це не звучало, але вони впритул підійшли до свідомого розуміння механізмів прямого управління людською свідомістю.

Сам майстер часто згадував таємничу постать принца Ніжарадзе. Гурджієв описує експедицію в Перській затоці, до складу якої входив і принц Ніжарадзе. Слова Георгія наводять на думку, що він говорив також і за Сталіна

На початку своєї революційної кар’єри Йосип Джугашвілі бере собі прізвисько Коба. Воно також не випадкове. Це було ім’я перського царя Кобадеса, котрий наприкінці п’ятого століття завоював Східну Грузію. Уявіть собі на хвильку, у перекладі з старослов’янської мови, це слово означає “чаклун”.

Після захоплення влади головним завданням стає її утримати. Для вивчення таємних містичних знань у ЧК створюється спеціальний відділ, перед яким поставлені неймовірні завдання.

Створення психотропної зброї, ясновидіння у військових цілях та пошук давніх езотеричних центрів. Як би це зухвало не звучало, але більшовики на повному серйозі ставлять перед собою мету збудувати власний світ, зробити комунізм новою релігією, а вождів революції — її первосвящениками.

Не смійтесь, але їхньою таємною зброєю має стати — червона магія.

Секретну лабораторію, за особистим наказом Сталіна, створюють 1921 року. Керує нею спадковий дворянин – Гліб Бокій. Займається таємним відділом особисто голова ВЧК Фелікс Дзержинський.

“Дзержинський створив відділ, який повинен був займатися системами прослуховування політичних діячів, і одночасно займатися розробкою систем шифрування” – пише дослідник Микола Суботін.

«Усередині цього відділу сформувався секретний підвідділ, діяльність якого досі до кінця не зрозуміла, бо все ще багато документів перебувають під грифом «Секретно». Займалися вони всім: від вивчення систем шифрування до магнетизму Сонця», — додає Суботін.

Більшовиками було створено цілу окультну організацію. Під керівництвом Бокія працюють 400 працівників. По паперах його лабораторія займається розробкою шифрів та радіотехнічною розвідкою, на практиці – створенням технологій управління масами.

Автор безлічі документальних книг з історії спецслужб Валерій Мальований стверджує:

“Вони займалися передачею думок у просторі, вони хотіли на Тибеті знайти стародавні технології, нанотехнології, які нібито були тут, на Землі”.

Судячи з того, що відбудеться наприкінці 30-х років у СРСР, з поставленим перед ними завданням з управління масами команда Бокія впоралася на відмінно.

«Бокий багато в чому визначив психологічний розвиток ХХ століття: всі технології управління натовпом, технології проведення виборів (зараз це з’являється у відкритій пресі). Біля витоків цього був Бокий»- каже Володимир Полеванов

Але не лише управління масами та надзброя цікавили комуністичне керівництво.

Значні сили та засоби витрачаються на створення філософського каменю. Причому Сталіна цікавить не золото. Він прагне вічного життя.

Ще в 20-х роках, за особистої участі наркомпроса Луначарського, створюється перший у світі інститут переливання крові. Його очолює червоний містик Олександр Богданов. У своїй лабораторії Богданов проводить досліди створення, ні мало ні багато, еліксиру молодості.

Олександр Богданов.

«Філософський камінь намагалися отримати не для того, щоб перетворювати неблагородні метали на золото, а саме для того, щоб вивести якийсь еліксир, який дозволить продовжити життя тим, хто перебуває при владі.

— Я спілкувався з фахівцями з хімії та фізики, вони кажуть, що там описано не хімічний процес, а дуже складний процес трансмутації елементів».

Багато дослідів Олександра Богданова зав’язані на крові. І найнебезпечніші з них дослідник проводив над собою. 7 квітня 1928 року в результаті невдалого експерименту з переливання він помер.

Проте його справа продовжується. У Підмосков’ї, на одній із спецдач ОГПУ, створюється лабораторія «Андроген», завдання якої малозрозумілі навіть для досвідчених співробітників.

Основною метою була розшифровка алхімічних формул із давніх манускриптів. Більшість дослідників сходяться на думці, що вони намагалися створити філософський камінь.

Робота ведеться до 50-х років. Проте без головного ідеолога Богданова дослідження заходять у глухий кут. І в 1953 році товариш Сталін помирає, так і не дочекавшись якихось виразних результатів. Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Поділись з друзями...