Афонський Старець наклав на Путіна анафему, та розповів що насправді відбувається (ВІДЕО)

Старець Афанасій критикує президента РФ, його оточення та священство РПЦ.

Афонський старець Афанасій наклав на Володимира Путіна анафему. Оточення російського очільника він обізвав злодіями та дрібними кримінальними елементами, а війну в Україні –ганебною та гидкою, йдеться в сюжеті ТСН.

Відлюдник, який замолоду пішки пройшов із Владивостоку до Єрусалиму, а потім майже 20 років прожив на Святій горі, неодноразово приймав у своїй келії високих гостей з Росії, які приїздили до нього за порадою. Доки не наклав на них, оточення Путіна, і на самого російського лідера – анафему.

“Анафематствували ми його за узурпацію влади, за те, що він, як кліщ, впився в тіло нашої батьківщини і смокче”, – пояснив монах

Йому після цього почали погрожувати, однак старець своєї думки змінювати не збирається.

“Погрожують. А чого боятися? Господи, помилуй! Ну, вб’ють тебе – вб’ють. Рано, пізно – що є людина та дні її?”, – каже отець Афанасій.

Афонський старець Афанасій наклав на Володимира Путіна анафему. Чернець вважає відповідальними за війну на Донбасі українських і російських владоможців.

“Ви подумайте: брат на брата! Це ж яку спокусу, яке роз’єднання внести треба!

Ми, православні, члени однієї церкви – воюємо. А головне – попи оці безумні, котрі штовхали людей, благословляли танки чеченські, бронетранспортери”, – обурений афонський старець.

Нині він покладає надію не на політиків, а на простих людей. Каже, саме вони можуть знайти справжній шлях до примирення.

“Перше – припинити злословити один одного. Хоча б на побутовому рівні. Всіма силами гасити ненависть. Тому що відродити до життя наш народ може тільки любов”, – пояснив він.

 

Поділись з друзями...