Анатолій Гриценко: “Порошенко мав би вже давно сидіти в тюрмі… 39 млрд – 39,000,000,000 гривень! За ці величезні кошти, на які обікрали Україну…

39 млрд – 39,000,000,000 гривень! Ось за ці величезні кошти, на які обікрали Україну і українців оборудкою «Ротердам+», Порошенко мав би вже давно сидіти в тюрмі, до того ж конфіскацією «заробленого» на державних посадах.

Насамперед за це, а не за другорядні інші звинувачення, яких йому нависували два десятки.

Чому має сидіти? А для того, щоб більше жоден президент не намагався на пару з олігархом робити подібне.

Почитайте статтю Юлії Самаєвої: як Порошенко & Со, плануючи «Ротердам+», спочатку задешево скупили активи ахметівського ДТЕК і в скільки разів більше вони потім на цій оборудці «заробили»; прізвища порошенківських подільників, усіх отих вовків, гонтарєвих, пасенюків, демчишиних, що повтікали закордон, теж вказано…

Головне питання зараз: Зеленський поховає цю справу, дозволивши своєму прем’єру і своїй генпрокурорці злити її по факту, зірвавши для НАБУ терміни розслідування і передачі до суду? чи бенефіціари багатомільярдної оборудки таки понесуть відповідальність?

Скоро дізнаємося. Відлік часу йде вже на години…

Стаття тут: https://zn.ua/ukr/macrolevel/ubiti-drakona.html

P.S. Порохоботам і фанатам мародера мій welcome, давно вже не чистив акаунт)

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції  всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поділись з друзями...