Айдер Муждабаев: саме через Росію. Раніше вірмени і азербайджанці ніколи не вбuвали один одного, Росія – це корінь зла..

Популярний український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв пише на своїй сторінці в Facebook, росіяни знову розв’язали вірмено-азербайджанський війну, яку і почали 30 років тому.

“Росіяни знов розв’язали вірмено-азербайджанську війну, яку й почали 30 років тому. Це буде мій перший/останній коментар на цю тему. Я тут не експерт — ані військовий, ані політичний. Але я дуже злий, бо бачу, що це черговий наступ Путіна, черговий крок рейху до великої війни. Моє ставлення до вірмен та азербайджанців незмінно — повага й любов. Росію — ненавиджу.

Усі, хто вважає її за «друга», — щонайменше дурні. Цей «друг» уже привів до кривавих подій 1915 року, й він продовжує свою чорну справу. Цей «друг» не дав підписати мирну угоду Вірменії з Туреччиною десь 10 років тому, і я добре знаю, як вони це зробили — шляхом прямих погроз, шантажу тодішнього керивництва Вірменії. Про сучасне керивництво я навіть не хочу говорити, бо Пашинян, який першим визнав «президента Лукашенка», сам усе про себе сказав.

А я підкреслю: Росія — не друг і не «захисник» нікому. Через Росію — всі війни, вся ворожнеча навколо. Раніше вірмени й азербайджанці ніколи не вбивали один одного! Росія — це корінь зла. Русскій рейх має бути знищено. (с)” – пише Муждабаєв.

Поділись з друзями...