Батьки не можуть повірити, 3-х місячний малюк заговорив у них на очах. ВІДЕО

Будь-які досягнення дитини, особливо такого маленького – завжди гордість для його мами і тата. А вже бажання батьків якомога швидше почути перші слова малюка цілком зрозуміло.

Існує теорія, що скоро будуть народжуватися діти, які будуть практично відразу говорити після народження. Ці діти змінять світ на краще, це райдужні діти, а до їх словами обов’язково потрібно прислухатися, так як вони будуть нести мудрість і любов.

Для кожної дитини є певні терміни, коли він вимовляє своє перше слово. Як правило, це відбувається в період від 6 до 12 місяців. Але є серед малюків і винятки, які починають робити це раніше чи пізніше строку.

У нашому відеоролику ви побачите геніального малюка. Своє перше слово він вимовив у 3 місяці!

У це складно повірити, але на питання «чи Любить він мама/тата/дядю», він майже чітко відповідає «Люблю». Чи це можливо? Як бачите, перед нами реальний приклад!

Напевно і батьки крихітного генія далеко не дурні люди!

Мовні успіхи і строк, у який дитина починає говорити, у першу чергу залежать від кількості та якості спілкування з малюком. Ваше ставлення до малюка, постійні розмови з ним, час, який ви проводите разом, чудово стимулюють його розвиток. Спілкуйтеся з дитиною більше, розповідайте йому все, що ви робите. Деякі називають це «мама-радіо» – коли мама словами описує всі свої дії. Балуйте навіть зовсім маленької дитини казками, потешками, примовками. І вже зовсім скоро ви побачите результат.

Поділись з друзями...