Байден назвав Путіна «вбивцею» та запевнив, що російський президент «поплатиться» за свої дії

Президент США Джо Байден вважає російського лідера Володимира Путіна вбивцею.

Про це він заявив в інтерв’ю ABC News, передає Espreso.

Повідомляється, що Байден пригрозив Путіну наслідками на тлі звіту розвідки США про те, що російський президент причетний до масштабної кампанії з очорнення Байдена перед виборами. За його словами, в ході телефонної розмови він попередив Путіна про наслідки.

“Він заплатить ціну. Ми довго розмовляли … я знаю його відносно добре. І розмова почалася з того, що я сказав:” Я знаю вас, і ви знаєте мене. Якщо я встановлю, що це сталося, то будьте готові “, – зазначив президент США.

На питання журналіста Джорджа Стефанопулоса про те, оскільки Байден добре знає Путіна, чи думає той, що російський президент є вбивцею, він відповів ствердно.

“Ммм, так”, – сказав Байден.

У той же час він підкреслив, що не має наміру згортати співпрацю з Путіним в тих сферах, де “спільна робота в наших спільних інтересах”.

Нагадаємо, у звіті розвідки США говориться, що Росія намагалася дискредитувати тоді ще кандидата в президенти Джо Байдена з залученням українських політиків. Крім того, стверджується, що Іран також намагався вплинути на американські вибори.

Після цього стало відомо, що США введуть санкції проти країн, які намагалися втручатися у президентські вибори.

У Кремлі назвали У Кремлі назвали доповідь розвідки США про Росію безпідставною і бездоказовою.

Поділись з друзями...