Через корупцію ми так відстали від цивілізації! А хочете, я розповім про те, як відбувається купівля вживаного авто в Англії?

Вікторія Славінська

Дуже цікаво власникам авто.

Автор Олександр Гагаєв:

А хочете, я розповім про те, як відбувається купівля вживаного авто в Англії?

1. Автомобіль в Англії отримує номерний знак під час першої реєстрації і помирає з ним. Тобто, при перепродажі авто, номерний знак міняти не потоібно. Що, автоматично, тягне за собою, відсутність МРЕВ ДАІ, коррупційних «прискорювачів» і купи дормоїдів-крахоборів, утримуваних за рахунок податків громадян.

2. Номерний знак несе в собі інформацію: в якій частині якого року і в якому регіоні вперше(і в останнє) автомобіль поставлено на облік.

3. З продавцем можна торгуватися.
Як тільки ви «вдарили по руках», продавець отримує гроші і в паперовому техпаспорті, від руки пише прізвище та імʼя покупця, місце його проживання(реєстрації) та сумму покупки/продажу. Від техпаспорта відокремлюється відривний талон(стрічечка), куди записується те саме інфо.

ВСЕ! Покупець їде додому, залазить в комп, де,на спеціальному сайті, сплачує податок на купівлю… З ЦЬОГО МОМЕНТУ, в усіх базах даних, автомобіль написаний, як власність нового господаря!

Без «експертів, купи платіжок, поїздок з дому в «спеціальні заклади».

Далі, новий власник сплачує страховку і, вуаля – можна їздити! Любий полісмен, за номером авто бачить: хто власник, чи є техогляд, посвідчення водія, чи є страховка.

Документи можна з собою не возити. Якщо, наприклад, ви тимчасов в Англії і у вас водійське посвідчення іншої країни, й, відповідно, його нема в базі англійської поліції, а ви, чомусь, привернули увагу полісменів, то, при відсутності оного, на момент перевірки, вам дадуть ТРИ ДНІ, та адресу участку, куди, протягом цього терміну, ви маєте принести і показати документ)))

А старий власник складає техпаспорт в конверт і відправляє поштою в свій каунсіл(сільраду ггг). А каунсіл нового власника, поштовим листом, надсилає новий техпаспорт новому власнику…

Доречі, автозапчастини і розхідники на авто теж підбираються на спеціалізованих сайтах за номером авто, а не за довжелезним і нікому не зрозумілим VIN-кодом.

Так само й історія автомобіля є в мережі, за номером авто: колі пройшов/не пройшов техогляд, коли і де пофіксили проблему, що не дала пройти техогляд, коли міняли масло, фільтра, колеса… щітки двірників… І не треба розпитувати прпереднього власника, при купівлі, коли і що потрібно зробити…

А головне – немає отого пост-совкового корумпованого монстра-ненажери, у вигляді всіх служб, які «так вдало реформуються» у нас щороку… що крадуть час і податки громадян, гниючи і розповсюджуючи «рєшалово», «кумовство», «блатату» і безкарність

Нема нікого в Національна поліція України, щоб «замолвіть словєчко» і перемогти гілру, во благо громадян країни?

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Поділись з друзями...