Чому Німці Вивозили Наш Чорнозем? Чому? А Ви На Фото Уважно Подивіться: Це Зоране Поле Біля Мюнхену… 120 Тисяч Євро За Гектар!!! І Це Не Все!

ПРО ЗЕМЛЮ НАШУ УКРАЇНСЬКУ!

Ви всі знаєте, що під час війни німці ВИВОЗИЛИ наш чорнозем. Чому? А ви на фото подивіться: це щойно зоране поле біля Мюнхену — саме каміння на тощій глині… І німці збагачували її нашим чорноземом… Лопатами розкидали.

Моя мати дитиною була забрана у Германію і працювала на фермі — все робила і розповідала. Після отримання незалежності я звозив її туди і фотографував.

Німецька родина ставилась до матері, як до доньки і ми тепер товаришуємо. Потрапила мати на ферму, яку у ё1936 му році збудував уряд і БЕЗКОШТОВНО передав бажаючій родині працювати на цій фермі. Отримали будиночок, сарай для корів, трактор англійський — ДОСІ працює, реманент, 20 га землі — на фото.

Всього таких ферм німці збудували ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ на відібраних у баронів землях на кошти, забрані у олігархів! Зараз на фермі 50 корів дойних, 50 телят на відгодівлі, 20 га тої ж землі, будівлі всі надсучасні і все практично автоматизовано. Працює родина з двох людей віку за 50-т — діти в місті, але допомагають осінню.

Вирощують кукурудзу на силос. У рік здають молока і м,яса на 500-550 тисяч євро. Податки маленькі. І ще цікаво — у селі 4-ри подібні ферми, навколо десятки таких хуторів.

А за 8 кілометрів — КООПЕРЕТИВНИЙ ЗАВОД ПО ПЕРЕРОБЦІ МОЛОКА І М,ЯСА, збудований у 1939 році і НАЛЕЖИТЬ ВІН ВСІМ ФЕРМЕРАМ НАВКОЛИШНІХ ХУТОРІВ! І головний ПРИБУТОК на додачу вони отримують з ЗАВОДУ! Десь на рівні заробітку з молока і м,яса — чистоганом…

А це каміння коштує — Я НЕ ПОВІРИВ ЗРАЗУ! — 120 тисяч євро за гектар!!!

Чому я так довго писав? ТА ЗРОЗУМІЙТЕ — ЯК ТРЕБА ПІДНІМАТИ СЕЛО І НАЦІЮ! А не продавати ЗЕМЛЮ, КРАЩЕ ЯКОЇ НЕМА НІДЕ НА СВІТІ! Треба будувати ферми. давати бажаючим і ВІДРОДИТИ УКРАЇНУ! Іншого шляху — НЕ СНУЄ! Продаж землі — то СМЕРТЬ ЗА ОДНЕ ПОКОЛІННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

Був і в Голандії. Там земля ЩЕ ГІРША — дресва на болоті… А коштує 120-160 тисяч євро за гектар!

У порівнянні з Німеччиною та Голандією — наша земля має коштувати ЩОНАЙМЕНШЕ 300-500 тисяч євро за гектар!

А нас «радують», що по 1-2 сраній тисячі… Та й того НЕ ДАДУТЬ.
Візьмемо в середньому 400 000 — та помножимо на 42 мільйони гектарів! То і виходить:

16 800 000 000 000 євро! ЦЕ 20-ть ТРИЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ!
Це є ціна нашої землі! А насправді — ВОНА НЕ МАЄ ЦІНИ! Наша земля — маю всі розрахунки — при радивому хазяйнуванні здатна ПРОГОДУВАТИ 4 мільярди! людей — ПОЛОВИНУ ЛЮДСТВА!

Я вже не кажу про НАЙБІЛЬШІ В СВІТІ ПОКЛАДИ НАФТИ ТА ГАЗУ ПІД ЗЕМЛЕЮ та інші кориснні копалини!

ТЕПЕР ТО ВИ ВТОРОПАЛИ, ЧОГО ДОБИВАЮТЬСЯ НАШІ «ВОЖДІ»?

Та за такі гроші вони знищать нас — і не побачать!

ЯКЩО МИ З ВАМИ НЕ ВІЗЬМЕМО ДО РУК ЩОСЬ ЗАЛІЗНЕ І НЕ ПОКАЖЕМО, ЩО МИ ПРАВНУКИ СЛАВЕТНИХ ПРЕДКІВ!

Андрій Нечай

Поділись з друзями...