“Чорний день”-його не стал0! Відомий політик-важка втрата для всіх! Сльози на очах: зупuнuлося серце

Сьогодні, 5 серпня у віці 80 років помер колишній прем’єр-міністр України, перший голова СБУ, міністр оборони України, секретар РНБО України Євген Марчук.

У Марчука відбулася зупинка серця. Про сумну звістку повідомила дружина Марчука, головна редакторка газети “День” Лариса Івшина. джерело

“Чорний день… помер Євген Кирилович. Зупинилося серце”, – написала Івшина.

Поки не повідомляють, що саме стало причиною зупинки.

Нагадаємо, політик почав політичну кар’єру в 1963 році.

Він почав роботу з Комітету державної безпеки УРСР та пройшов у відомстві всі кар’єрні щаблі. Працював в обласному управлінні КДБ Кіровоградської та Полтавської областей. Очолював “дисидентське” 5 управління.

Був першим главою Служби безпеки України – обіймав посаду з 1991 по 1994 роки.

Потім його призначили віцепрем’єр-міністром, першим віцепрем’єром та виконувачем обов’язків глави уряду.

З червня 1995 року – прем’єр-міністр України. Посаду покинув 27 травня 1996 року. Він був звільнений нібито через “формування власного політичного іміджу”.

Марчук був депутатом Верховної Ради України 3 скликання.

5 червня 2003 року політика призначили міністром оборони. Однак у вересні 2004 його відправили у відставку. Сам Марчук говорив, що це було “дуже поспішно”.

З грудня 2004 року очолив партію “Свобода”. Під час виборів до Верховної Ради 2006 року політик був главою іменного блоку “Євген Марчук – Єдність”. Політсила отримала всього 0,06% голосів виборців.

У 2008 році тодішній президент Віктор Ющенко призначив Марчука своїм радником.

Поділись з друзями...