Чим полити спатифілум, щоб він почав цвісти: поради

Спатифілум є дуже корисною квіткою. Вона добре очищає повітря в кімнаті, насичує його киснем і тим самим покращує якість сну. Цією рослиною люблять прикрашати будинок багато квітникарів. Однак, коли закінчується цвітіння, то домогтися появи нових бутонів буває складно. Як це виправити, розповідає Ukr.Media.

Досвідчені квітникарі радять скористатися продуктом, який можна знайти на кожній кухні. Вони пропонують полити спатифілум настоєм із часнику. Цей продукт багатий на калій, фосфор, магній та інші необхідні мікроелементи. Крім цього, завдяки фітонцидам, що містяться в часнику, настій допоможе впоратися з хворобами та шкідниками.

Приготувати живильний настій дуже просто: 1 ч. л. сухого часнику заварюють 1 л окропу і дають розчину охолонути. Потім проціджують і поливають спатифілум через піддон, але не під корінь. Через деякий час квітка випустить нові бутони.

Загалом причин, чому не цвіте спатифілум, може бути кілька, і шукати їх потрібно в порушенні правил догляду. Може бути замало освітлення, забагато добрив, а також відсутність періоду спокою. Якщо ви усунули ці проблеми, а спатифілум все одно не цвіте, причиною може бути занадто просторий горщик – рослина не зацвіте, поки його коріння не заповнить усю ємність. Пересадіть його в менший горщик і потримайте кілька тижнів у холоді – при +12-15°C.Якщо Ви виявили помилку на цій сторін
https://zaxid.net/news/

Поділись з друзями...