Цe вжe фakm. Пymiн nepemвopuв PФ нa kumaйcьky koлoнiю. Pociя нikoлu нe oroвmaєmьcя вig в1йнu

Президент РФ Володимир Путін перетворив свою державу на китайську колонію. При цьому якщо кремлівський режим не зазнає різких змін, Росія може ніколи не оговтатися від війни.
Про це повідомляє видання The Telegraph. “Немає такої поганої ситуації, щоб Володимир Путін та його поплічники у Кремлі не могли зробити її трохи гіршою… Росія тепер буде державою-ізгоєм, закритою для будь-яких іноземних інвестицій”, – пише видання.


Російська економіка може ніколи не оговтатися від цієї війни, принаймні доти, доки не відбудеться значна зміна режиму. Економічна перемога над Путіним уже відбулася незалежно від того, що відбувається на полі бою.


Ізоляція Росії посилить її залежність від Китаю, залишивши її відкритою для експлуатації. “Ніколи ще не було гіршого часу для того, щоб намагатися вести справи з Росією.”У 30-х роках Мексика була провідним виробником нафти, але після того, як основні активи нафтової компанії були конфісковані, вона була заморожена на світових ринках, експорт скоротився удвічі, і нацистська Німеччина стала її єдиним великим клієнтом”, – йдеться у публікації.


Історія завжди розігрується однаково, і завжди та країна, яка захоплює приватну власність, погано закінчує. 
Відрізана від решти світу та позбавлена іноземних інвестицій, РФ не зможе мобілізувати ні гроші, ні досвід, які їй знадобляться для відновлення навіть після закінчення війни.
Джерело

Поділись з друзями...