Дівчата, я хоч і медик, але тут зіткнулася з проблемою. У моєї мами вaрикоз. І лiкарі сказали – тільки опeрація! Допомогла унікальна мазь від вaрикозу! Рятує навіть при найважчій стaдії!

Коли мазь закінчиться, ніжки будуть чисті!

Дівчата, я хоч і медик, але тут зіткнулася з проблемою. У моєї мами моторошний вaрикоз. І лікарі сказали – тільки опeрація. А вона – ні в яку.

Шукали способи, купували мазі дорогі, нічого не допомагало. Але якось мені одна знайома розповіла про мазь, яка вилікувала їй ноги! У неї також був варикоз, і останнім часом навіть вuразки на ногах, темні плями. Хірурги сказали, що необхідно робити опeрацію, інакше  сама не впорається!

Чарівна мазь від вaрикозу. Рятує навіть при найважчої стадії!

І ось, допомогла їй така мазь, для приготування якої знадобилося:

  • свиняче пряжене сало,
  • сік алое, мед,
  • мазь Вишневського,
  • мазь іхтіолова,
  • господарське рідке мило,
  • сік ріпчастої цибулі.

Ну, ми вирішили випробувати, так як в складі нічого небезпечного я не знайшла. По 1 ст. ложці кожного з цих компонентів треба помістити в маленьку каструлю і, помішуючи, нагріти до кипіння, але не кип’ятити! Потім остудити.

Мама наносила мазь на ноги і, обернувши чистою ганчіркою, забинтовувала не туго. З цією пов’язкою ходила весь день і залишала на ніч. Потім накладала нову пов’язку зі свіжою порцією мазі.

Робила так, поки не скінчилася мазь. Коли мазь закінчилася, ніжки були чисті!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я! При перших ознаках захворювання, проконсультуйтеся з лікарем!

джерело

Поділись з друзями...