Досвідчений городник встромив сірники в грунт… Результат мене дійсно сильно здивував!

Рослини не тільки радують своїх господарів і гостей, але і виділяють необхідний для дихання кисень.

Всі садівники дуже трепетно ставляться до своїх насаджень. Але, на жаль, часто буває так, що ви доглядаєте за рослиною, дбаєте про нього, поливаєте, пересідає і удобрюєте, а воно все в’яне й марніє, передає Ukr.Media.

Також ця проблема хвилює і хазяєчок, які доглядають за своїми кімнатними рослинами. Практично в кожному будинку є різні вазони. Рослини не тільки радують своїх господарів і гостей, але і виділяють необхідний для дихання кисень.

Причиною поганого самопочуття ваших насаджень може бути неправильний догляді активні намагання різних паразитів і шкідників, яких не завжди можна побачити неозброєним оком.

На щастя, ми знаємо один простийтрюк, завдяки якому ваші кімнатні рослини знову розквітнуть. Ви, напевно, здивуєтеся, але в цій справі вам допоможуть звичайні сірники.
Як урятувати рослини

Просто візьміть кілька сірників і застроміть їх головками вниз, в землю навколо рослини на відстані 5 см від краю горщика, потім полийте квіти. Через 2 дні замінітьсірникиновими, а ще через 2 дні шкідники зовсім зникнуть.

Весь секрет полягає всірникових головках, а точніше в тому, з чого вони виготовлені:фосфор і сірказдатні назавжди позбавити ваші рослини від докучливих шкідників.

Цей спосіб буде актуальним і для городників, так як за допомогою сірників можна позбутися і від злісноїкапустянки. Для цього потрібно намочити хліб і скачати з нього шматочок розміром з волоський горіх, увіткнути в м’якуш 10-12 головками сірників всередину. Після того, як голівки сірників розмокнуть, потрібно їх дістати і розім’яти м’якоть, щоб рівномірно розподілити фосфор і сірку.

Скрутіть з м’якушки невеликі кульки розміром з горошину і помістіть їх внорки медведокна відстані 0,5–0,7 м один від одного. Таким нехитрим способом ви позбудетеся від шкідників.

Не потрібно відразу бігти в магазин і викидати гроші на дорогі засоби по догляду за рослинами, іноді вирішення складних проблем можна знайти в самих простих речах. І ось вам наочний приклад.

Сподіваємося, що ця інформація допоможе врятувати ваші кімнатні рослини. Поділіться пізнавальної статтею зі своїми друзями!

Джерело: merezha.co

Поділись з друзями...