Експерт Бобіренко заявив, що “Залужного обов’язково знімуть”, і пояснив, чому: “Будемо відверті”

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики Віктор Бобіренко розповів, чим не до вподоби владі Головком ЗСУ Залужний.

Фінал цілком прогнозований: генерала Залужного все одно звільнять, і це лише питання часу, вважає Віктор Бобіренко. Єдине, на що залишається сподіватися українцям, що Головкому ВСУ замінять ближче до завершення війни.

Інтерв’ю Віктора Бобіренка для “5 каналу” можна переглянути на YouTube.

Експерт на питання про те, чи звільнять Залужного, впевнено заявив: “Фінал буде таким, що Залужного обов’язково знімуть. Хотілося б, щоб це сталося якнайближчим до дня нашої перемоги, щоб він хоча б рік ще попрацював”.

Віктор Бобіренко пояснив, яке місце в історії вже зайняв Залужний:Будемо відвертими, Залужний став уже історичною фігурою. І Зеленський став, але скажемо так: чи буде Зеленський позитивною історичною фігурою для українців чи негативною. Залужний однозначно позитивна історична постать. Залужний також у одному ряду з великими полководцями, такими як Наполеон. Наполеон російських розбив тричі, і Залужний тричі побив і був у гіршій ситуації, ніж Наполеон.

Про причини звільнення Залужного, якому точно бути, політичний експерт сказав наступне: “Треба подивитись світ очима Зеленського: Зеленський бачить світ, як театр, він же все життя на сцені. У світі Зеленського все виглядає так: Зеленський на сцені, ми, глядачі , сидимо в залі і змушені бурхливо аплодувати, і ви можете бути будь-ким, але не першим, оскільки приймати тільки один. Тут виходить Залужний і йому аплодують частіше, довше, голосніше, ніж Зеленському. Тільки в цьому Залужний перед Зеленським винен“.

Раніше стало відомо, що західні журналісти шукають причин конфлікту між Зеленським і Залужним.

Поділись з друзями...