Генерал держави-агресора побудував «межигір’я» під Полтавою Це За Межами Здорового Глузду!!! Під Час Війни!

У той час, коли на фронті російсько-української війни гинуть молоді люди, дехто в Полтавській області будує на крові власний добробут.

Лев Орестович Верига — один з найбільш успішних підприємців області. Спільно з дружиною він володіє одним з найкращих готелів Полтави «Алея гранд», елітним рестораном «Раффінато», не менше елітним баром «Нега», одним з найкращих розважальних закладів міста «Європа», ВІП-рестораном «Козачка», ресторанним комплексом «Каштанова алея» та багатьма іншими об’єктами.

І все б нічого, якби родина Вериг побудувало цей бізнес самостійно. Однак, на перевірку виявляється, що за цим благополуччям стоїть ще одна людина — дехто Валерій Петрович Капашин.

Пан Капашин доводиться Льву Веризі тестем. Однак аж ніяк не це привернуло до нього увагу журналістів. Річ у тому, що Валерій Капашин — діючий генерал армії Російської Федерації. З кінця квітня 2001 він займає пост начальника федерального Управління з безпечного зберігання та знищення хімічної зброї.

27 вересня він особисто доповідав Володимиру Путіну про знищення останнього хімічного боєприпасу на об’єкті «Кізнер». Словом, дуже бравий воєначальник армії, що воює з нами.

Полтавська область для Валерія Капашин — мала батьківщина. Він народився не віддалік від обласного центру, в селі Рунивщина. Ймовірно, саме цей факт пояснює те, що він вибрав Полтавщину в як «запасний аеродром» — все ж таки, рідні місця.

Треба сказати, що виглядає цей «аеродром» у селі Терешки вельми респектабельно — кілька гектар землі, міні-зоопарк, в якому живуть лев і рись, три контрольно-пропускні пункти з озброєною автоматами воєнізованою охороною і, зрозуміло, шикарний будинок-палац. Словом, таке собі «Межигір’я» в 15 хвилинах їзди від Полтави.

Офіційно все це належить дочці Капашина, проте місцеві жителі стверджують, що під час будівництва маєтку неодноразово бачили бравого генерала армії РФ, який роздавав вказівки будівельникам.

Зять Валерія Карашина — Лев Верига не приховує своїх проросійських настроїв. Він балотувався до Полтавської міськради від Партії регіонів.

Його виборча кампанія рясніла проросійською риторикою. Багато в чому через неї він і не пройшов до міськради — полтавці довели, що є патріотами України, а аж ніяк не суміжної країни, передає Полтавщина.

Джерело

Поділись з друзями...